از نمایش جلسه هم اندیشی تا اعزام افراد جوانان سیرجانی به مرقد امام و پیشوا خمینی (ره)

از نمایش جلسه هم اندیشی تا اعزام افراد جوانان سیرجانی به مرقد امام و پیشوا خمینی (ره)

|از نمایش جلسه هم اندیشی تا اعزام افراد جوانان سیرجانی به مرقد امام و پیشوا خمینی (ره) از هلال ۱۴۷|

ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان سیرجان از فعالیت های مرکز مسائل جوانان آن شهرستان در طی ۲ روز قبل خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ حسین حسینی با گفتن آن خبر افزود: آن جلسه به منظور آشنایی دبیران کانون ها با یکدیگر و همچنین سایر مسولین جمعیت برگزار شد.

حسینی در ادامه افزود: در آن جلسه هم اندیشی دبیران کانونهای آزاد، روستایی، دانشگاه صنعتی پیام نور، آزاد اسلامی، فنی و همچنین حرفه‏ ای، علمی اصولی و کاربردی و همچنین طلاب حضور داشتند.

او همچنین تصریح کرد: در آن جلسه هر یک از دبیران  معظلات و مسائل و مشکلات مرتبط به کانون های خود را اعلام کردند و همچنین همچنین با ارائه پیشنهادات خوب و همچنین سازنده در خصوص رفع معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین جذب افراد جدید در کانون ها جلسه را ادامه دادند.

اعزام پانزده فرد یا شخص از افراد نهاد جوانان شهرستان سیرجان به مرقد امام و پیشوا خمینی(ره)
سیدحسین حسینی گفت: اعضایسازمان جوانان به منظور تجدید میثاق با آرمانهای امام و پیشوا راحل راهی مرقد امام و پیشوا (ره) شدند.

او همچنین گفتن کرد: افراد جوون اعزامی به آن سفر شامل تجربه و مهارت بالا در ارائه سرویس ها و خدمات امدادی و همچنین کمک های ابتدایی و اولیه خواهند بود که در صورت مستلزم و نیاز می‏توانند به زائرین مرقد مطهر امام و پیشوا خمینی (ره) خدمت رسانی کنند.

حسینی تصریح کرد: در آن مراسم ضمن اعزام افراد نهاد جوانان آن جمعیت به مرقد امام و پیشوا(ره)، دو فرد یا شخص از نجاتگران آن جمعیت در اتوبوس های دیگر، جهت ارائه سرویس ها و خدمات امدادی زائرین را همراهی می کنند.

از نمایش جلسه هم اندیشی تا اعزام افراد جوانان سیرجانی به مرقد امام و پیشوا خمینی (ره) در تاریخ ۳ June 2016 | 12:43 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “از نمایش جلسه هم اندیشی تا اعزام افراد جوانان سیرجانی به مرقد امام و پیشوا خمینی (ره)”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *