از فراخوان و همچنین ثبت نام در سامانه جامع تا توزیع بسته های کمک به نیازمندان

از فراخوان و همچنین ثبت نام در سامانه جامع تا توزیع بسته های کمک به نیازمندان

|از فراخوان و همچنین ثبت نام در سامانه جامع تا توزیع بسته های کمک به نیازمندان از هلال ۱۴۷|

به همت افراد کانون دانشجویی یاسوج طرح کمک به نیازمندان و همچنین فراخوان عضویت در سامانه جامع عضویت نهاد جوانان توسط کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه دولتی یاسوج استان کهگیلویه و همچنین بویراحمد اجرا شد.

به به گفته معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و همچنین بویراحمد: دبیر کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه یاسوج گفت: با هدف آگاه سازی دانشجویان نسبت به فعالیت های نهاد جوانان هلال احمر و همچنین همچنین معرفی سامانه عضویت آن نهاد، فراخوان گسترده ای از طریق طراحی و همچنین نصب بنر مناسب در دانشکده های فنی مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، کشاورزی، خوابگاه های دانشجویی و همچنین محیط دانشگاه و همچنین ارسال sms انبوه جهت تمامی دانشجویان به منظور ثبت نام اعضاء در آن سامانه  انجام شد.

ضیاءالدین ستارزاده افزود: آن کانون جهت آشنایی اکثرا و بیشتر اعضا با فعالیت های بشر دوستانه و همچنین مزایای عضویت در آن نهاد جلسه توجیهی برگزار کرد.

گفتنی می باشد، ثبت نام اعضاء در سامانه عضویت توسط مسولان کانون و همچنین بصورت کاملاً مجانی و رایگان انجام شد.

طرح کمک به نیازمندان با توزیع بسته های غذایی بهداشتی توسط اعضاء کانون دانشجویی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید یاسوج اجرا شد

بر اساس آن به گفته، ترویج سنت های نیک و همچنین گسترش فرهنگ نیکوکاری و همچنین توجه به نیازمندان، مهم ترین تکلیف ما در نظام مقدس اسلامی می باشد که با تلاش دل سوزانه خود، تیم های محروم و همچنین مستضعف جامعه را یاری رسانیم تا همواره غیرتمند و همچنین شرافت پیشه زندگی کنند.

توجه به دیگران و همچنین بر طرف ساختن معظلات و مسائل و مشکلات آنها، نه تنها موجب ساخته یا ایجاد آرامش و همچنین برقراری عدالت و همچنین امنیت در اجتماع می می شود، بلکه باره ساز رشد و همچنین پیشرفت جامعه می باشد.

آقای یوسفی دبیرکانون دانشجویی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید یاسوج گفتن داشت: در همین راستا دانشجویان کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم علم پزشکی جدید یاسوج  با همکاری جمعی از اساتید هیئت علمی جهت بیش از ۵۰ خانواده نیازمند بسته های غذایی و همچنین بهداشتی آماده سازی و همچنین توزیع کردند.

او همچنین افزود: امیدواریم بتوانیم در راستای کمک به نیازمندان بی سرپرست و همچنین ایتام کمک های جدیدی را ساخته یا ایجاد نماییم تا بتوانیم بخشی از آلام و همچنین دردهای فرهنگی و اجتماعی جامعه را التیام ببخشیم.

از فراخوان و همچنین ثبت نام در سامانه جامع تا توزیع بسته های کمک به نیازمندان در تاریخ ۱۳ April 2016 | 8:33 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “از فراخوان و همچنین ثبت نام در سامانه جامع تا توزیع بسته های کمک به نیازمندان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *