از شور حسینی جوانان هلال تا هفته ای به رنگ کودکی // فعالیت های جوانان استان مرکزی در هفته دفاع مقدس و همچنين هفته کودک

از شور حسینی جوانان هلال تا هفته ای به رنگ کودکی // فعالیت های جوانان استان مرکزی در هفته دفاع مقدس و همچنين هفته کودک

|از شور حسینی جوانان هلال تا هفته ای به رنگ کودکی // فعالیت های جوانان استان مرکزی در هفته دفاع مقدس و همچنين هفته کودک از هلال ۱۴۷|

با تقارن ایام شهادت سرور و همچنين سالار شهیدان حضرت امام و پيشوا حسین (ع) و همچنين هفته دفاع مقدس برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوعی توسط اعضای کانون های دانشجویی و همچنين جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان اراک برگزار شد.

به نقل از سایت خبری جوانان هلال آفتاب؛ برنامه جذاب و جالب و خوب های مختلفی در دهه اول محرم و همچنين همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس با مشارکت بیش از ۱۰۰ فرد يا شخص از اعضای جوانان این جمعیت برگزار شده است که می‌قدرت به مراسم عزاداری شیرخوارگان حسینی، پویش ملی نذر آب، برپایی ایستگاه های صلواتی و همچنين سفره های عاشورایی، دیدار با خانواده شهدا، غبار روبی مزار شهیدان گمنام و همچنين تجدید میثاق با آرمان های شهدای هشت سال شمسي دفاع مقدس اشاره کرد.

مراسم بازگویی خاطرات و همچنين فداکاری های شهیدان مدافع حرم توسط فرماندهان در جمع جوانان هلال احمری در ایام گرامیداشت هفته دفاع مقدس یادآور جانفشانی این جوانان حسینی در عصر امروز است و همچنين بیانگر حقانیت قیام امام و پيشوا حسین (ع) و همچنين پاسداشت خون شهیدان کربلاست.

هفته ای به رنگ کودکی در کانون‌ غنچه های هلال احمر شهرستان اراک

به نقل از سایت خبری جوانان هلال آفتاب؛ علیرضا اکبری گفت: همزمان با فرا رسیدن هفته ملی کودک و همچنين گرامیداشت روز جهانی کودک برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع شامل: برپایی ایستگاه‌های نقاشی، مراسمات جشن روز کودک، دیدار از منزل و خانه سالمندان، برپایی تيم سرود و همچنين شعرخوانی توسط غنچه های هلال احمر برگزار شد.

وی افزود: با توجه به اینکه یکی از وظایف هلال احمر ایجاد روحیه بشردوستی و همچنين کمک به همنوعان است امسال همزمان با هفته ملی کودک پنجمین مرحله طرح دستهای مهربان در تمامی کانون های غنچه های هلال این شهرستان اجرا شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اراک اظهار کرد: با اجرای طرح دست های مهربان کودکان اسباب بازی ها و همچنين کتاب های نو و همچنين بدون بهره بري و استفاده خود را در اختیار دوستان خود در منطقه ها و مناطق کم برخوردار قرار می دهند تا در ایجاد لحظاتی شاد برای همنوعانشان شریک باشند.

اکبری در انتها خاطر نشان کرد: این طرح یکی از بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های نهاد جوانان در راستای القای حس بشر دوستی و همچنين کمک به انسانها و همچنين تسکین آلام بشری است و همچنين می‌توانند از آن هم سالهای کودکی نهادینه مي شود تا درجوانی جلوه های همدلی و همچنين بشر دوستی خود را نشان دهد.

از شور حسینی جوانان هلال تا هفته ای به رنگ کودکی // فعالیت های جوانان استان مرکزی در هفته دفاع مقدس و همچنين هفته کودک در تاریخ ۱۶ October 2018 | 12:10 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “از شور حسینی جوانان هلال تا هفته ای به رنگ کودکی // فعالیت های جوانان استان مرکزی در هفته دفاع مقدس و همچنين هفته کودک”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *