از ساخت کلیپ با موضوع پیشگیری از اعتیاد در فضای مجازی تا برپایی نمایشگاه عکس در همدان

از ساخت کلیپ با موضوع پیشگیری از اعتیاد در فضای مجازی تا برپایی نمایشگاه عکس در همدان

|از ساخت کلیپ با موضوع پیشگیری از اعتیاد در فضای مجازی تا برپایی نمایشگاه عکس در همدان از هلال ۱۴۷|

دست يار جوانان استان گفت: همزمان با هفته مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های متنوع در شهرستان‌های استان با شعار ((یاریگرهم‌باشیم)) برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان همدان، مریم پاک‌بین اظهار داشت: جشنواره ایده‌های بشر‌دوستی در زمینه پیشگیری از اعتیاد به همت اعضاء مجمع استانی کانون‌های چهارگانه برگزار شد.

وی افزود: در این جشنواره از علاقمندان خواسته شده که ایده‌های بشردوستی خود را در زمینه پیشگیری از اعتیاد از طریق فضای مجازی به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

دست يار جوانان استان گفت: همواره در امر مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر پیشگیری وآموزش خصوصاً از سن نوجوانی بسیار مهمتر از درمان است.

قدردانی از پلیس مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر در همدان

آقای نانکلی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان همدان گفت: در هفته مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر به همت اعضا کانون‌های دانشجویی و همچنين جوانان کلیپ‌های آموزشی با موضوعات تجربه و مهارت بالا نه گفتن و همچنين نه به اعتیاد تهیه و همچنين جهت بهره بري و استفاده در فضای مجازی در دسترس اعضا قرار گرفت.

وی افزود: تهیه پوستر‌های آموزشی با مضامین و همچنين شعارهای هشدار‌دهنده در زمینه اعتیاد، برگزاری مسابقه در زمینه‌های پادکست، شعر، عکس با محوریت نه به اعتیاد، تقدیر از پلیس مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر، برپایی نمایشگاه کتاب با عنوان مضر و همچنين بد‌مصرف مواد اعتياد آور و مخدر ازمهمترین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های این شهرستان بوده است.

تهیه کلیپ‌های آموزشی در فضای مجازی شهرستان فامنین

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فامنین بیان کرد: هزینه‌های بالای درمان معتادین در کمپ‌های ترک اعتیاد به همراه ریسک بالای بازگشت این اشخاص به بهره بري و استفاده مجدد از مواد اعتياد آور و مخدر حاکی از آن هم است که پیشگیری بسیار بهتر از درمان است.

پورعرب تصریح کرد: با توجه به گسترش بیماری کرونا و همچنين ضرورت اطلاع‌رسانی در زمینه پیشگیری از اعتیاد، اعضاء جوون این شهرستان اقدام به ساخت کلیپ‌های آموزشی در این زمینه وگسترش آن هم درفضای مجازی کردند.

برپایی نمایشگاه عکس با موضوع اعتیاد در شهرستان رزن

علیرضا صالحی امیر رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رزن گفت: معضل اعتیاد در کشور و همچنين تاثيرات و همچنين اثرات مخرب ناشی از آن هم، موضوع مهمی می‌باشد، که امیدواریم به یاری خداوند و همچنين به همت مسئولین و همچنين شهروندان و مردم شهر این معضل به روش کامل در کشور ریشه‌کن مي شود.

وی افزود: کانون‌ جوانان این جمعیت با برگزاری کارگاه پیشگیری از اعتیاد و همچنين برپایی نمایشگاه عکس با موضوع اعتیاد در هفته مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر سهم کوچکی در این زمینه داشته است.

توزیع بروشور در حوزه‌های آزمون مدارس کبودرآهنگ

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کبودرآهنگ از برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب‌های متنوعی در سطح شهرستان همزمان با هفته مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر خبر داد و همچنين اظهار داشت: با هماهنگی‌های بعمل‌آمده با آموزش و همچنين پرورش بروشور آموزشی در زمینه پیشگیری از اعتیاد در بین دانش‌آموزان پایه دوازدهم این شهرستان توزیع شد.

طهماسبی افزود: برگزاری کارگاه پیشگیری از اعتیاد، تهیه پوسترهای آموزشی و همچنين انعکاس درفضای مجازی جهت آگاه‌سازی عموم شهروندان و مردم شهر دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های جمعیت در این هفته بوده‌است.

برپایی ایستگاه پیشگیری از اعتیاد در ملایر

حسن آبخو، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ملایر از برگزاری نمایشگاه عکس با موضوع اعتیاد به همت اعضاء کانون جوانان این شهرستان خبر داد.

وی اظهار داشت: درج موارد و نکات آموزشی پیشگیری از اعتیاد در فضای مجازی، تقدیر از اعضای فعال مشارکت‌کننده در طرح مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر و همچنين برپایی ایستگاه پیشگیری از اعتیاد از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایی است که در کارنامه کاری مسائل جوانان این شهرستان ثبت شده‌است.

برپایی کارگاه پیشگیری از اعتیاد در بهار

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار از اعتیاد به عنوان بلای خانمانسوز نام برد و همچنين گفت: متاسفانه معضل اعتیاد نا‌خواسته گریبانگیر جوانان این مرز بوم شده‌است. که حل این مشکل نیازمند تلاش همگانی ملت و همچنين حکومت است.

حمزه اظهار داشت: برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از مواد اعتياد آور و مخدر و همچنين برپایی نمایشگاه عکس شامل مهمترین فعالیت‌های حوزه جوانان این شهرستان است.

قدردانی از پرسنل شورای مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر در نهاوند

علی کیانی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نهاوند اظهار کرد: همزمان با هفته مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر اعضا کانون جوانان این شهرستان در کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد شرکت کردند.

وی افزود: تهیه کلیپ‌های آموزشی و همچنين پوستر و همچنين نشر آن هم در فضای مجازی و همچنين تقدیر از پرسنل شورای مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر از دیگر فعالیت‌های بود که به مناسبت هفته مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر به همت اعضاء جوون این شهرستان برگزار شد.

ساخت فیلم کوتاه پیشگیری از اعتیاد در تویسرکان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تویسرکان همزمان با هفته مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر گفت: با توجه به گسترش فضای مجازی در بین جوانان و نوجوانان و همچنين جوانان اطلاع‌‌رسانی و همچنين آموزش از این طریق، یکی از راهکار‌های موثر در امرپیشگیری از اعتیاد می‌باشد.

عزیزی اظهار داشت: در این راستا اعضاء جوون این شهرستان اقدام به ساخت فیلم کوتاه آموزشی وکلیپ‌های آموزشی در زمینه پیشگیری از اعتیاد وگسترش آن هم در فضای مجازی کردند.

وی افزود: برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همچنين توزیع بروشور در بین آحاد جامعه را از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های این هفته بیان کرد.

از ساخت کلیپ با موضوع پیشگیری از اعتیاد در فضای مجازی تا برپایی نمایشگاه عکس در همدان در تاریخ ۲۹ June 2020 | 3:07 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “از ساخت کلیپ با موضوع پیشگیری از اعتیاد در فضای مجازی تا برپایی نمایشگاه عکس در همدان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *