از “دیدار با سید حسن خمینی” تا “یادمان راه نشان انقلاب”

از “دیدار با سید حسن خمینی” تا “یادمان راه نشان انقلاب”

|از “دیدار با سید حسن خمینی” تا “یادمان راه نشان انقلاب” از هلال ۱۴۷|

فعالیت های جوانان بشردوست جمعیت هلال احمر استان قزوین بمناسبت سی امین سالگرد وفات بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین بمناسبت سی امین سالگرد وفات بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، جوانان بشردوست جمعیت هلال احمر استان قزوین با حضور در حسینیه جماران ضمن تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام و پيشوا(ره) با حجت الاسلام و همچنين المسلمین سید حسن خمینی دیدار کردند.

همچنین “یادمان راه نشان انقلاب” نشست راه شناسی جوانان بشردوست استان قزوین با حضور حسن آصفی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین، حجت الاسلام ابوالفضل مفیدی کیا مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قزوین، نادرمیرزایی دست يار امورجوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین، پریسارضایی رئیس اداره دانشجویی و همچنين جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین و همچنين جوانان بشردوست کانون جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان های: البرز، تاکستان و همچنين قزوین برگزار شد.

حجت الاسلام ابوالفضل مفیدی کیا در این نشست با بیان اینکه فضای انقلاب بر اساس اسلام و همچنين دین شکل گرفته است، گفت: شخصیت امام و پيشوا شخصیتی شبیه به پیامبران بوده و همچنين آدمی را فراتر از دنیای خودش مطرح می‌سازد چرا که ایشان یک سیاستمدار الهی بود و همچنين بر مبنای دین حرکت کرد.

وی در ادامه افزود: نگاه امام و پيشوا خمینی (ره) به عالم هستی نگاه آخرتی بود نه نگاه دنیایی و همچنين در صورتي که آدمی در محدوده دنیای خودش مطرح مي شود در حد بهره مندی از دنیا هیچ نیازی به دین ندارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر قزوین نیز در این نشست با بیان اینکه اشخاص را می‌قدرت بر اساس اندیشه و همچنين مطالعه از هم متمایز کرد، گفت: با توجه و همچنين مطالعه در خصوص شخصیت پهناور و بزرگ و همچنين کم نظیر امام و پيشوا خمینی (ره) این نقطه حائز اهمیت است که شخصیت ایشان به گونه‌ای بوده است که در زمان دفاع مقدس عده زیادی از جوانان کشور به ندای ایشان لبیک گفتند و همچنين در راه آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران جانفشانی کردند.
حسن آصفی افزود: در صورتي که جامعه شناخت کامل از شخصیت‌های مهم نداشته باشد نمی‌تواند به سمت توسعه و همچنين پیشرفت حرکت کند و همچنين حداقل این جلسات می‌تواند تلنگری برای شناخت شخصیت‌های سیاسی، فرهنگی، دینی و همچنين اجتماعی باشد.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین نیز گفت: شاید این نشست و همچنين هم اندیشی فرصتی برای تأمل دوباره در مورد خودمان، استعدادها و همچنين توانایی‌هایمان باشد و همچنين از این طریق پنجره‌ای در ذهنمان برای درست دیدن و همچنين دری برای قدم برداشتن و همچنين حرکت کردن یافت مي شود.

نادر میرزایی با بیان اینکه هر وجودی در واقع نشانه حرکت است و همچنين باید به آن هم جهت بدهیم، اضافه کرد: امام و پيشوا خمینی (ره) نگاه خاصی به جهان هستی داشتند و همچنين فعالیت‌های ایشان به عنوان یادمان‌های تاریخی در دنیای بشری است.

به همین مناسبت جوانان بشردوست کانون جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان تاکستان با حضور در کتابخانه شهیده فهمیده این شهرستان با آثار، انظار و افکار و همچنين نگرش امام و پيشوا خمینی (ره) آشنا شدند.

و همچنين در پایان نشست هم اندیشی جوانان بشردوست کانون جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان آوج با موضوع “منزلت انسانی و همچنين صلح جهانی از دیدگاه امام و پيشوا خمینی (ره) برگزار شد.

از “دیدار با سید حسن خمینی” تا “یادمان راه نشان انقلاب” در تاریخ ۱۲ June 2019 | 10:16 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “از “دیدار با سید حسن خمینی” تا “یادمان راه نشان انقلاب””

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *