از دانش آموزان عضو کانون های دانش آموزی سیریک تجلیل شد

از دانش آموزان عضو کانون های دانش آموزی سیریک تجلیل شد

|از دانش آموزان عضو کانون های دانش آموزی سیریک تجلیل شد از هلال ۱۴۷|

به مناسبت هفته هلال احمر از اعضای کانون های دانش آموزی،مدیران و همچنين مربیان مدارس دارای کانون های دانش آموزی سیریک تجلیل شد.

به نقل از روابط عمومی معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان هرمزگان؛ رییس جمعیت هلال احمر شهرستان سیریک گفت: دانش آموزان آینده سازان جامعه محسوب می شوند و همچنين در این میان ارائه آموزش و همچنين تجربه و مهارت بالا های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري بویژه هنگام حوادث و همچنين سوانح غیرمترقبه نقش مهمی دارند.

محمد پاتین تصریح کرد: افزایش سطح ایمنی، کاهش خطر پذیری مدارس کشور با تکیه بر تربیت تیم های دانش اموزی آماده برا ی مقابه با حوادث شامل اهداف فعالیت کانون های دانش آموزی در مدارس است.

وی، توسعه و همچنين ترویج ظرفیت های خود امدادی در میان دانش آموزان و همچنين ساماندهی تیم های اولیه مدیریت بحران مبتنی بر دانش آموزان آموزش دیده، توانمند، و همچنين برخوردار از تجربه و مهارت بالا گروهی در سطح شهرستان اجرا می مي شود.

پاتین خاطرنشان کرد: : دانش اموزان نسبت به معظلات و مسائل و مشکلات همنوع خود حساسیت بیشتری داشته و همچنين به این موضوع مهم توجه داشته باشند که آمادگی ها با کسب آموزش های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري امکانپذیر می مي شود.
در این برنامه جذاب و جالب و خوب از اعضای فعال،مدیران و همچنين مربیان کانون های دانش آموزی شهرستان سیریک تجلیل شد

از دانش آموزان عضو کانون های دانش آموزی سیریک تجلیل شد در تاریخ ۷ May 2019 | 7:36 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “از دانش آموزان عضو کانون های دانش آموزی سیریک تجلیل شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *