از حضور در نماز جمعه تا انتخابات مجامع با حضور پررنگ جوانان فارس

از حضور در نماز جمعه تا انتخابات مجامع با حضور پررنگ جوانان فارس

|از حضور در نماز جمعه تا انتخابات مجامع با حضور پررنگ جوانان فارس از هلال ۱۴۷|

برنامه جذاب و جالب و خوب های حوزه جوانان جمعیت هلال احمر فارس در هفته هلال با محوریت فرهنگ مهربانی و همچنین شعار «بنی آدم افراد یک پیکرند» تشریح شد.

به به گفته روابط عمومی جوانان هلال احمر استان فارس؛ غلام حسین تجلی بعد از  نشست خبری که با حضور معاونین و همچنین مدیر عامل در جمعیت هلال احمر به مناسبت بزرگداشت هفته هلال احمر در اردیبهشت ماه جاری در سالن کنفرانس حوزه ستادی آن جمعیت برگزار شد، با تشریح برنامه جذاب و جالب و خوب های آن هفته گفت: هفته هلال احمر فرصتی مهم جهت اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب ها و همچنین فعالیت های بشردوستانه آن جمعیت می باشد.

دست یار مسائل جوانان هلال احمر استان فارس با تشریح برنامه جذاب و جالب و خوب های آن جمعیت در هفته هلال، گفت: بر اساس دستورالعمنل های رسیده و همچنین بیانات مدیر عامل محترم جمعیت هلال احمر استان فارس  در آستانه آن هفته افراد جوانان هلال احمر ملبس به لباس هلال احمر  همگام با سایر قسمت های جمعیت در صفوف آیین عبادی سیاسی نماز جمعه شرکت می کنند و همچنین در پایان هفته نیز مرحله نخست چهارمین دوره انتخابات مجامع برگزار می می شود.

غلام حسین تجلی به بیانات مدیر عامل جمعیت هلال احمر اشاره کرد و همچنین ادامه داد: شعار امسال هفته هلال احمر در سراسر کشور برگرفته از شعر تاثیرگذار و همچنین زیبای سعدی شیرین سخن «بنی آدم افراد یک پیکرند» نامگذاری شده می باشد و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های آن هفته حول شعار یاد شده و همچنین در راستای ترویج فرهنگ مهربانی برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنین اجرا می می شود.

او همچنین حضور حداکثری جوانان هلال احمر در آیین نماز جمعه  و همچنین تقدیر از فعالان طرح های نوروزی  را از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های آغازین آن هفته عنوان کرد. دست یار مسائل جوانان هلال احمر استان فارس به نامگذاری دومین روز از هفته هلال به نام همراهان مهربانی اشاره و همچنین اذعان کرد: در آن روز با نمایش ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب ای، از فعالان طرح های نوروزی جوانان تقدیر خواهد شد.

غلام حسین تجلی همچنین با اشاره به تقدیر از دست اندرکاران اجرای طرح دادرس و همچنین المپیاد آماده در روز دوم از هفته هلال احمر، از نمایش مراحل شهرستانی چهارمین المپیاد آماده ویژه کانون های دانش آموزی هلال احمر خبر داد.

دست یار مسائل جوانان با گفتن آنکه چهارمین روز از هفته هلال احمر آموزش، دریچه ای به دنیای آرام نامگذاری شده می باشد، افزود: با برپایی چادرهای و همچنین ساخته یا ایجاد نمایشگاه و همچنین ایستگاه سلامت در کانون های جوانان، توزیع بروشورهای آموزشی، تست قندخون و همچنین ارائه آموزش های امدادی و همچنین کمک های ابتدایی و اولیه به مراجعان در دستورکار قرار می گیرد.

تجلی از نمایش کارگاه های پیشگیری ابتدایی و اولیه از اعتیاد را شامل طرح های آموزشی مورد نظر ویژه جوانان در هفته هلال احمر اعلام و همچنین اظهار کرد: طبق دستورالعمل نهاد جوانان، انتخابات استانی مجمع دبیران کانون های دانشجویی و همچنین جوانان با حضور تمامی دبیران مربوطه در هفته هلال احمر برگزار می می شود.

تجلی ادامه افزود : عنوان ششمین روز از هفته هلال احمر امدادگران پیشگامان مهربانی می باشد که در آن روز با حضور کارکنان و همچنین افراد نهاد جوانان در گلزار شهدای شهرستان ها مراسم غبارروبی و همچنین عطرافشانی قبور مطهر شهیدان اجرا می می شود.

نمایش مرحله نخست چهارمین دوره انتخابات مجامع در آخرین روز از هفته هلال

فیض الله جعفری مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس با گفتن آنکه آخرین روز از هفته هلال احمر مهر مشارکت نامگذاری شده می باشد، از نمایش مرحله نخست چهارمین دوره انتخابات مجامع جمعیت فارس در آن روز و همچنین همزمان با سراسر کشور خبر داد.

تجلی در آن خصوص افزود: باره حضور حداکثری و همچنین موثر اعضا جوانان  را در ارکان اراده و تصمیم راسخ گیری جمعیت هلال احمر فراهم شده و همچنین جوانان حضور حداکثری در انتخابات دارند.

از حضور در نماز جمعه تا انتخابات مجامع با حضور پررنگ جوانان فارس در تاریخ ۵ May 2016 | 5:08 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “از حضور در نماز جمعه تا انتخابات مجامع با حضور پررنگ جوانان فارس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *