از حضور جوانان در سمینار آموزشی تا برپایی نمایشگاه و همچنين پویش “نه به اعتیاد” در شعب قم

از حضور جوانان در سمینار آموزشی تا برپایی نمایشگاه و همچنين پویش “نه به اعتیاد” در شعب قم

|از حضور جوانان در سمینار آموزشی تا برپایی نمایشگاه و همچنين پویش “نه به اعتیاد” در شعب قم از هلال ۱۴۷|

همزمان با هفته مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر فعالیت های آموزشی و همچنين فرهنگی با رویکرد پیشگیری از آسیب های اجتماعی بویژه اعتیاد، با حضور جوانان در کهک و همچنين جعفریه قم برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ هفته مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر فرصتی برای اجرای طرح ملی پیمان و همچنين مشارکت پرشور جوانان هلال احمری برای پیشگیری از این آسیب اجتماعی است.

بر اساس این نقل از، شماری از جوانان هلال احمر شهرستان کهک با حضور در سمینار آموزشی تجربه و مهارت بالا های زندگی ضمن آشنایی با راهکارهای مقابله با اعتیاد، عموم شهروندان و مردم شهر را به پویش “نه به اعتیاد” دعوت کردند.

همچنین برپایی نمایشگاه عکس و همچنين پوستر به مناسبت هفته مبارزه با اعتیاد در سالن همایش بخشداری کهک از دیگر فعالیت های جوانان این شهرستان در راستای اجرای طرح ملی پیمان بود.

یادآور می مي شود، با همکاری و همچنين مشارکت هلال احمر شهرستان جعفریه و همچنين معاونت مسائل جوانان هلال احمر استان قم نمایشگاه عکس و همچنين پوستر مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر در مرکز آموزشی در هفته مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر برگزار شد.

از حضور جوانان در سمینار آموزشی تا برپایی نمایشگاه و همچنين پویش “نه به اعتیاد” در شعب قم در تاریخ ۱ July 2019 | 9:50 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “از حضور جوانان در سمینار آموزشی تا برپایی نمایشگاه و همچنين پویش “نه به اعتیاد” در شعب قم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *