از جشن تولد تا آموزش پیشگیری از کرونا در دیدار اعضای کانون دانشجویی دانشگاه قم با کودکان سرطانی

از جشن تولد تا آموزش پیشگیری از کرونا در دیدار اعضای کانون دانشجویی دانشگاه قم با کودکان سرطانی

|از جشن تولد تا آموزش پیشگیری از کرونا در دیدار اعضای کانون دانشجویی دانشگاه قم با کودکان سرطانی از هلال ۱۴۷|

مراسم جشن تولد ویژه کودکان مبتلا به بیماری سرطان به همت واحد خواهران کانون هلال احمر دانشگاه قم و همچنين به مناسبت گرامی داشت ایام عیدت ماه رجب، در مرکز مراقبت از کودکان سرطانی حضرت معصومه (س) استان قم برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، در این مراسم اعضای واحد خواهران کانون هلال احمر دانشگاه قم با همکاری کانون خیریه بوی زندگی دانشگاه قم به برگزاری جشن تولد در مرکز مراقبت از کودکانی سرطانی حضرت معصومه (س) استان پرداختند.

برگزاری جشن تولد برای کودکان سرطانی متولد ماه اسفند بهانه ای شد تا خواهران کانون هلال احمر دانشگاه قم در ایام شاد ماه رجب اقدام به برگزاری جشنی باشکوه برای کودکان این مرکز کنند تا گامی هر چند کوچک برای شاد کردن دل این فرشتگان زمینی و همچنين خانواده هایشان برداشته باشند.

واحد خواهران کانون هلال احمر دانشگاه قم در کنار برگزاری این جشن شاد و همچنين دوست داشتني و جذاب و همچنين شرکت در این امر خداپسندانه، اقدام به توزیع تنقلات و همچنين پذیرایی از کودکان سرطانی کرده و همچنين به رسم مهربانی هدایایی نیز برای کودکان این مرکز تدارک دیدند تا با اعطای این هدایا به کودکان مبتلا به سرطان، در شادی آنها سهیم بوده و همچنين قاصد مهربانی و همچنين انرژی مثبت تمامی اعضای هلال احمر در نظر این فرشتگان خوش قلب باشند.

به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور٬ اعضای کانون دانشجویی هلال احمر در این جشن به ارائه‌ی موارد و نکات بهداشتی و همچنين آموزش کودکان سرطانی برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری پرداختند تا این کودکان معصوم با نحوه برخورد با این بیماری فراگیر آشنا شده و همچنين از ابتلا به این بیماری مصون باشند.

بازی های شاد کودکانه، اجرای تئاتر زنده، پخش موسیقی های کودکانه، اهدای هدایا و همچنين پذیرایی از کودکان با تنقلات سالم شامل برنامه جذاب و جالب و خوب های این جشن بود که با همکاری کانون خیریه بوی زندگی دانشگاه قم و همچنين همچنین با اجرای کمدین های معروف استان برگزار شد.

از جشن تولد تا آموزش پیشگیری از کرونا در دیدار اعضای کانون دانشجویی دانشگاه قم با کودکان سرطانی در تاریخ ۷ March 2020 | 11:17 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “از جشن تولد تا آموزش پیشگیری از کرونا در دیدار اعضای کانون دانشجویی دانشگاه قم با کودکان سرطانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *