از تجلیل عوامل اجرایی طرح نوروزی اشکذر تا بهره مندی بیش از ۷ هزار مسافر از سرویس ها و خدمات نوروزی هلال احمر تفت

از تجلیل عوامل اجرایی طرح نوروزی اشکذر تا بهره مندی بیش از ۷ هزار مسافر از سرویس ها و خدمات نوروزی هلال احمر تفت

|از تجلیل عوامل اجرایی طرح نوروزی اشکذر تا بهره مندی بیش از ۷ هزار مسافر از سرویس ها و خدمات نوروزی هلال احمر تفت از هلال ۱۴۷|

شانزدهمین طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی هلال احمر با حضور پرشور جوانان تمام شعب هلال احمر استان یزد در نوروز ۹۵ برگزار شد.

به به گفته روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر از نمایش مراسم تجلیل از تجلیل از عوامل اجرایی طرح نوروزی ۹۵ هلال احمر شهرستان اشکذر با حضور مسئولین شهرستان، دست یار مسائل جوانان و همچنین دست یار بهداشت و همچنین درمان جمعیت هلال احمر استان یزد خبر داد و همچنین اظهار داشت: جوانان جمعیت هلال احمر در خدمت رسانی بی منت به شهروندان و مردم شهر گامهای موثری برداشته اند و همچنین آن جوانان بازوان توانمند هلال احمر خواهند بود.

اعظم شهرستان با اشاره به آنکه کیفیت و همچنین جلب رضایتمندی مراجعین، سرعت و همچنین دقت در امداد رسانی از مهمترین اهداف هلال احمر می باشد، گفتن کرد: سرویس ها و خدمات رسانی به شهروندان و مردم شهر جزء بزرگترین افتخارات جهت جوانان می باشد که با ایثار و همچنین از خود گذشتگی در همه شرایط مأموریت خود را به بهترین نحو انجام می دهند.

دست یار جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد نیز با تقدیر از جوانان طرح ایمنی و همچنین سلامت مسافران نوروزی افزود یکی از مهم‌ترین خصیصه‌های افراد جمعیت هلال‌احمر را آماده بودن آنان در تمام مواقع دانست و همچنین گفت: خدمت در جمعیت هلال‌احمر افتخار بزرگی می باشد و همچنین افراد خانواده پهناور و بزرگ آن نهاد مردمی، بایستی و حتما ارزش آن نعمت الهی را به خوبی بدانند.

حامد صدیقی تصریح کرد: در ایامی که اکثریت قریب به اتفاق شهروندان و مردم شهر مشغول دید و همچنین بازدید و همچنین تفریح و همچنین مسافرت خواهند بود خدمت به همنوعان، گرفتاران و همچنین آسیب دیدگان از حوادث تابلویی می باشد ماندگار که جلوه‌های بدیع و همچنین رنگهای چشم نواز آن هم با حس نوعدوستی آمیخته وبر روی گلبرگهای عشق و همچنین ایثار نقش بسته می باشد که نظر هر رهگذری را معطوف بخویش داشته و همچنین تحسین هنر‌شناسان را بر انگیخته می باشد.

گفتنی می باشد، در پایان آن مراسم که در سرای محبت شهرستان اشکذر برگزار شد، از عوامل اجرایی طرح نوروزی با اهدای لوح و همچنین هدایایی تقدیر شد.

بهره مندی بیش از ۷ هزار مسافر از سرویس ها و خدمات پست های ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی در شهرستان تفت

ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان تفت از رفت و آمد و مراجعه ۷ هزار و همچنین ۲۱۰ فرد یا شخص به پست های ایمنی و همچنین سلامت مسافران نوروزی از ۲۶ اسفند تا ۱۴ فروردین سال شمسی جاری در آن شهرستان خبر داد.

جلیل کهدویی با اشاره به آنکه طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافران نورزی تا ۱۴ فروردین ماه در آن شهرستان ادامه داشته  گفت: آن تعداد اشخاص به  ۳ پست (بوستان بنایی ورودی شهرستان از سمت یزد، دره گاهان ورودی شهرستان از سمت شیراز و همچنین پست ورودی دهشیر) برپاشده بود، رفت و آمد و مراجعه کرده اند.

او همچنین با گفتن آنکه در آن طرح جوانان هلال احمر به صورت خودجوش از تمام کانون ها مشارکت داشتند تصریح کرد: آن تعداد شامل ۶۸ فرد یا شخص روز آقا و همچنین ۳۲ فرد یا شخص روز از بانوان جهت خدمت رسانی به مسافرین نوروزی حضوری فعال داشتند.

کهدویی گفتن کرد: ۲ هزار و همچنین ۷۶۰ ورژن و نسخه نقشه، بامعرفی منطقه ها و مناطق زیارتی و همچنین گردشگری و همچنین ۴ هزار و همچنین ۷۸۷ مورد بروشور موارد و نکات ایمنی و همچنین سلامت و همچنین ۲ هزار و همچنین ۸۷۴ مورد سایر محصولات فرهنگی توسط پست های هلال احمر در بین مسافران توزیع شده می باشد.

ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان تفت با اشاره به برپایی ایستگاه های سلامت در آن پایگاه ها گفت: بیش از ۱۰۰  فرد یا شخص ازخدمات ایستگاه های سلامت جهت گرفتن فشار و همچنین تست قندخون بهره بری و استفاده کردند.

او همچنین افزود: همچنین جوانان آموزش دیده هلال احمر در طرح سحاب با دوچرخه های امدادی در داخل بوستان ها و همچنین جاهایی که امکان تردد خودروهای امدادی نیست، حضور پیدا کرده و همچنین کمک های امدادی و همچنین فعالیت های فرهنگی را  به مسافرین ارائه کردند.

کهدویی رفت و آمد و مراجعه کودکان به فضای دوستدار کودک را ۳۳ فرد یا شخص و همچنین بهرمندی نمازگزاران از خیمه های نماز را ۷۱۷  فرد یا شخص عنوان کرد.

او همچنین با اشاره به آنکه شعار طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت امسال  “بی گداربه جاده نزنیم، ظریف برانیم”  بود گفتن کرد: پیاده سازی و راه اندازی کمپین نه به تصادفات جاده ای توسط جوانان هلال احمر باره ساز فعالیت فرهنگی عموم شهروندان و مردم شهر جهت کاهش تلفات تصادف بوده می باشد.

ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان تفت با اشاره به اجرای “کمپین ملی نه به تصادفات جاده ای” اظهار داشت: در آن مدت، اقشار شهروندان و مردم شهر و همچنین مسافرین و همچنین مسئولان شهرستان با امضای میثاق نامه به آن کمپین انسان دوستانه پیوسته اند.

کهدویی در ادامه خاطر نشان کرد: “کمپین ملی نه به تصادفات جاده ای” با هدف اطلاع رسانی و همچنین آگاهی بخشی به منظور کاهش تصادفات و همچنین افزایش ایمنی در سفرهای نوروزی، با اجتماع جوانان داوطلب هلال احمر و همچنین با حضور مسئولان شهرستان برگزار شد.

از تجلیل عوامل اجرایی طرح نوروزی اشکذر تا بهره مندی بیش از ۷ هزار مسافر از سرویس ها و خدمات نوروزی هلال احمر تفت در تاریخ ۱۰ April 2016 | 1:55 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “از تجلیل عوامل اجرایی طرح نوروزی اشکذر تا بهره مندی بیش از ۷ هزار مسافر از سرویس ها و خدمات نوروزی هلال احمر تفت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *