از برگزاری چهارمین دوره طرح پای درس ماه تا هدایت و همچنين راهبری دادرس در دماوند 

از برگزاری چهارمین دوره طرح پای درس ماه تا هدایت و همچنين راهبری دادرس در دماوند 

|از برگزاری چهارمین دوره طرح پای درس ماه تا هدایت و همچنين راهبری دادرس در دماوند  از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران از برگزاری چهارمین دوره طرح پای درس ماه تا هدایت و همچنين راهبری دادرس در دماوند خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛طرح پای درس ماه در چهارمین دوره خود با حضور مدیران و همچنين مربیان مدارس و همچنين به کوشش واحد جوانان هلال احمر دماوند در سالن اجتماعات قدسیه این شهرستان اجرا شد.
این طرح هر سال شمسي به منظور هماهنگی و همچنين آگاهی مسئولان مدارس با طرح های گوناگون نهاد جوانان هم زيرا و به درستي که طرح دادرس و همچنين به کار گیری صحیح تجربه و مهارت بالا های امدادی انجام می مي شود .
این طرح با هدف آشنایی مدیران و همچنين مربیان کانون های دانش آموزی با تاریخچه،اصول ، اهداف ، و همچنين فعالیت های جمعیت هلال احمر همچنین مباحث کمک های اولیه ، CPR ، تریاژ ، ارزیابی صحنه حادثه ، و همچنين … آموزش و همچنين حاضرین اطلاعات و همچنين معلومات خود را به اشتراک گذاشتند.
رئیس جمعیت هلال احمر دماوند در این باره ابراز داشت: با اجرای این طرح می قدرت فرامین امدادی را از طریق دانش آموزان به همه خانواده ها منتقل کرد.
طاهری افزود :با توجه به هدف اصلی جمعیت هلال احمر و همچنين شعار هر خانواده  یک امدادگر ، مدارس و همچنين دانش آموزان نقش مهمی در تحقق این شعار و همچنين اهداف هلال احمر دارد.
 وی عنوان کرد : با مکاتبات و همچنين پیگیری های بعمل آمده و همچنين تعامل خوبی که با آموزش و همچنين پرورش وجود دارد مقرر شد برای شرکت کنندگان گواهی ضمن خدمت صادر مي شود.
 در پایان برگزاری این طرح از مدارس و همچنين مهد کودک های فعال در سال شمسي قبل و همچنين هم چنین مربیان «طرح ملی دادرس » جمعیت هلال احمر دماوند تجلیل شد.
 نشست و همچنين هم اندیشی برای هدایت و همچنين راهبری طرح دادرس در دماوند 
همکاری بین هلال احمر و همچنين آموزش و همچنين پرورش برای اجرای موثر طرح دادرس در مدارس دماوند،تعاملات و همچنين هم افزایی دو طرف را نيرو بخشید.
جلسه توجیهی با هدف بررسی نقاط ضعف و همچنين نيرو طرح دادرس در مدارس با حضور کارشناسان تربیتی آموزش و همچنين پرورش دماوند و همچنين رودهن و همچنين رئیس و همچنين مسئولین جوانان و همچنين آموزش  در سالن کنفرانس جمعیت هلال احمر دماوند برگزار شد .
در این جلسه  رئیس جمعیت هلال احمر دماوند گفت: طرح دادرس زیباترین و همچنين جامع ترین طرح آموزشی برای دانش آموزان است که بتوانند با مباحث امدادی و همچنين کمک های اولیه آشنا شوند و همچنين تجربه کسب کنند.
طاهری در ادامه اذعان کرد : این طرح در مدارس باید به روش دقیق و همچنين عالی اجرا مي شود و همچنين حاضریم با تمام امکانات و همچنين تجهیزات با مدارس و همچنين مراکز علمی همکاری داشته باشیم و همچنين تمام اموزش های ما رایگان می باشد
در ادامه کارشناسان تربیتی با ارائه انتقادات و همچنين پیشنهادات خود خواستار هر چه بهتر اجرا شدن طرح دادرس شدند و همچنين امادگی خود را برای این برنامه جذاب و جالب و خوب اعلام کردند .
در پایان با اهدای جعبه کمک های اولیه توسط رئیس جمعیت هلال احمر دماوند از کارشناسان آموزش و همچنين پرورش تقدیر شد.

از برگزاری چهارمین دوره طرح پای درس ماه تا هدایت و همچنين راهبری دادرس در دماوند  در تاریخ ۳۰ November 2019 | 6:49 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “از برگزاری چهارمین دوره طرح پای درس ماه تا هدایت و همچنين راهبری دادرس در دماوند ”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *