از برگزاری مسابقه ورزشی تا موج نشاط و همچنين سلامتی غنچه ها در هفته تربیت بدنی

از برگزاری مسابقه ورزشی تا موج نشاط و همچنين سلامتی غنچه ها در هفته تربیت بدنی

|از برگزاری مسابقه ورزشی تا موج نشاط و همچنين سلامتی غنچه ها در هفته تربیت بدنی از هلال ۱۴۷|

همزمان با هفته تربیت بدنی غنچه های هلال احمر قم با حضور در فعالیت های رقابتی، آموزشی و همچنين ورزشی ضمن حفظ نشاط و همچنين شادی بر اهمیت ورزش در سلامتی تاکید کردند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی اظهار کرد: به مناسبت هفته تربیت بدنی اعضای کانون غنچه های هلال احمر در برنامه جذاب و جالب و خوب هایی متنوعی با این موضوع شرکت کردند.

وی با اشاره به اهمیت حفظ سلامتی از دورا کودکی تصریح کرد: غنچه های هلال احمری با مشارکت در برنامه جذاب و جالب و خوب های ورزشی گام موثری در ارتقای سلامت خود برمی دارند.

وی با اشاره به حضور پر نشاط نونهالان در رقابت های ورزشی گفت: با حضور تیم های کانون غنچه های هلال احمر از مهد شکوفه های بهاری جامعه الزهرا س قم در ورزشگاه مسابقات ورزشی همچون والیبال، فوتبال و همچنين طناب کشی و همچنين سرگرمی در گرامیداشت این هفته برگزار شد.

دست يار مسائل جوانان هلال احمر قم گفت: همچنین در برنامه جذاب و جالب و خوب هایی مشابه غنچه های هلال از مهدهای تحت پوشش با اجرای حرکات نمایشی و همچنين فعالیت های ورزشی و همچنين آموزش به استقبال بزرگداشت این هفته رفتند.

گفتگو در زمینه ورزش و همچنين تاثیر آن هم بر سلامتی کودکان و همچنين تقدیر از منتخبان مسابقات ورزشی از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های گرفته شده در هفته تربیت بدنی بود.

 

 

از برگزاری مسابقه ورزشی تا موج نشاط و همچنين سلامتی غنچه ها در هفته تربیت بدنی در تاریخ ۲۰ October 2018 | 2:48 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “از برگزاری مسابقه ورزشی تا موج نشاط و همچنين سلامتی غنچه ها در هفته تربیت بدنی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *