از برگزاری مانور امدادی دادرسان تا اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی و همچنين آموزشی در کانون های هلال احمر قم

از برگزاری مانور امدادی دادرسان تا اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی و همچنين آموزشی در کانون های هلال احمر قم

|از برگزاری مانور امدادی دادرسان تا اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی و همچنين آموزشی در کانون های هلال احمر قم از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر قم از اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی و همچنين آموزشی در کانون های دانشجویی، دانش آموزی و همچنين غنچه های هلال احمرهمزمان با دهه فجر خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی اظهار کرد: برگزاری مانور امدادی و همچنين زلزله به مناسبت دهه فجر در کانون دانش آموزی شهید برقعی از برنامه جذاب و جالب و خوب های این دهه بود.

وی تصریح کرد: دادرسان به مناسبت دهه فجر با برگزاری مانور امداد و همچنين نجات، آمادگی خود را برای خدمت رسانی در صورت نیاز اعلام کردند و همچنين این مانور نشان داد با آموزش های طرح ملی دادرس در مدارس دانش آموزان خود برای روزهای سخت خود را آماده کرده اند.

وی با اشاره به فعالیت های غنچه های هلال احمر در دهه فجر گفت: تجدید پیمان با شهدا و همچنين برگزاری جشن های ۲۲ بهمن در کانون غنچه های هلال احمر سراسر استان قم از برنامه جذاب و جالب و خوب های غنچه های هلال احمر بود.

 دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر قم گفت: در این ایام اعضای کانون غنچه ها در مهدهای کودک فرشته کوچولو،  هدی و همچنين جامعه الزهرا سلام الله علیها اقدام به اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی و همچنين آموزشی کردند.

مصباحی یادآور شد: بزرگداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با برگزاری جشن پرواز بادبادک ها توسط غنچه های هلال در مهد کودک جامعه الزهرا س و همچنين همچنین برگزاری مسابقه ی نویسنده ی کوچک همراه با اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های این کانون بود.وی بیان کرد: همچنین مسابقات اسکیت تیم نونهالان دستجرد با حضور اعضای کانون دستجرد در گرامیداشت چهل و همچنين یکمین سال شمسي پیروزی انقلاب برگزار شده است.وی گفت: به مناسبت دهه فجر و همچنين پیروزی انقلاب اسلامی و همچنين با هدف تجدید میثاق با شهدای انقلاب و همچنين هشت سال شمسي دفاع مقدس مراسم غبار روبی و همچنين عطر افشانی گلزار شهدای امامزاده علی بن جعفر(ع) با حضور اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه فنی و همچنين حرفه ای دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده قم برگزار شد.

 دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر قم در مورد این مراسم گفت: این مراسم با حضور جمعی از  کانون دانشجویی جمعیت هلال احمر در گلزار شهدا برگزار و همچنين مزار شهدا عطر افشانی و همچنين غبار روبی شد.

وی با بیان اینکه شهدا نور روشنی برای هدایت جوانان به سوی خوبی ها خواهند بود افزود: همچنین جمعی از اعضای کانون ها با حضور در گردهمایی مردمی یوم الله ۲۲ بهمن ضمن خدمت رسانی به شهروندان و مردم شهر در پایگاه فجر همدلی فجر مهربانی هلال احمر اقدام به توزیع بروشور و همچنين بادکنک و همچنين نقاشی روی صورت کودکان کردند.مصباحی خاطرنشان کرد: حضور جوانان هلال احمری در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در کهک و همچنين دستجرد، و همچنين برپایی ایستگاه نقاشی ویژه کودکان، استقرار ایستگاه سلامت (کنترل فشارخون) از دیگر فعالیت های دهه فجر جوانان هلال احمر در سراسر استان بود.

از برگزاری مانور امدادی دادرسان تا اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی و همچنين آموزشی در کانون های هلال احمر قم در تاریخ ۱۳ February 2020 | 11:56 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “از برگزاری مانور امدادی دادرسان تا اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی و همچنين آموزشی در کانون های هلال احمر قم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *