از برگزاری جلسه های هماهنگی برای انجام برنامه جذاب و جالب و خوب های دهه فجر تا برگزاری کلاس های مخاطرات در هفته ای که گذشت

جوانان-1-300x225.jpg

از برگزاری جلسه های هماهنگی برای انجام برنامه جذاب و جالب و خوب های دهه فجر تا برگزاری کلاس های مخاطرات در هفته ای که گذشت

|از برگزاری جلسه های هماهنگی برای انجام برنامه جذاب و جالب و خوب های دهه فجر تا برگزاری کلاس های مخاطرات در هفته ای که گذشت از هلال ۱۴۷|

جوانان هلال احمر فارس خود را برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و همچنين هم صدایی با شهروندان و مردم شهر ایران در این جشن باشکوه آماده میکنند همچنین در هفته ای که گذشت دوره آموزشی مخاطرات ویزه کانون های جوانان و همچنين دانشجویی در شهرستان های سپیدان، مرودشت، قیروکارزین، کانون روستایی، آباده و همچنين کانون روستایی خرم بید برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جوانان هلال احمر فارس؛ جلسات هماهنگی ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های دهه فجر در شهرستان های خرامه، قیروکارزین، خرم بید با حضور دبیران و همچنين اعضای کانون دانشجویی و همچنين جوانان تشکیل شد.

رییس جمعیت هلال احمر قیروکارزین درسخنانی ضمن تبریک فرارسیدن ایام دهه تبريک و مبارک فجر گفت؛از ویژگی های انقلاب اسلامی ایران منحصر بفرد بودن آن هم ومردمی بودن آنست و همچنين دلیل پایداری انقلاب آنهم در شرایطی که همه دنیا برعلیه جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته همین مردمی بودن آنست و همچنين هلال احمر همیشه در کنار شهروندان و مردم شهر خواهد ایستاد .

وی در ادامه در جمع دبیران کانون دانشجویی و همچنين جوانان گفت :درطی این چهل سال شمسي دستاوردها و همچنين برکات بسیار زیادی از انقلاب برای کشور ما حاصل شده که باید قدر بدانیم و همچنين همه اعضای جوانان وظیفه دارنددر قبال حمایت از انقلاب و همچنين ارزشهای آن هم و همچنين آگاه سازی شهروندان و مردم شهر در جهت برگزاری جشنهای انقلاب تلاش نمایند.

رییس جمعیت هلال احمر خرامه دهه فجر را فرصتی برای نشان دادن چهره جوانان انقلابی دانست وادامه داد: امروزه رمز موفقیت جوانان این است که از اثار و همچنين برکات شخصیت امام و پيشوا خمینی درس بیاموزند و همچنين فعالیت هایی که در دهه فجر صورت میگیرد باید فعالیت های شناختی برای نسل جدید باشد.

کلاس های آموزشی مخاطرات جوانان هلال احمر در شهرستان های سپیدان ، مرودشت ، قیروکارزین ، کانون روستایی ،آباده و همچنين کانون روستایی خرم بید برگزار شد

دست يار مسائل جوانان ضمن اعلام این خبر گفت: باعنایت به برگزاری برگزاری دوره های اموزشی مخاطرات ویژه کانون های جوانان و همچنين دانشجویی و همچنين نیاز تدام این دوره ها در کانون های جوانان و همچنين روستایی جهت پوشش جامعه هدف، این دوره ها با جدیدت تمام یزه کانون های جوانان و همچنين دانشجویی و همچنين روستایی در حال برگزاری است.

وی در ادامه گفت: دوره های آموزش آمادگی در برابر مخاطرات ” ویژه تيم های اجتماعی” را با رویکرد افزایش آمادگی شهروندان و مردم شهر در برابر مخاطرات و همچنين حوادث غیرمترقبه در راستای حساس سازی همگانی برای ارتقای آمادگی مواجهه با مخاطرات در بین جوانان هلال احمر آموزش داده می مي شود.

دست يار مسائل جوانان هلال احمر فارس در پایان گفت : و همچنين این جوانان باید با بهره گیری از این آموزش ها درهنگام وقوع حوادث همچنين و علاوه بر محافظت از خود و همچنين اطرافیانشان به سایر آسیب دیدگان نیز کمک فوری بدهند.

از برگزاری جلسه های هماهنگی برای انجام برنامه جذاب و جالب و خوب های دهه فجر تا برگزاری کلاس های مخاطرات در هفته ای که گذشت در تاریخ ۲۴ January 2019 | 5:44 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “از برگزاری جلسه های هماهنگی برای انجام برنامه جذاب و جالب و خوب های دهه فجر تا برگزاری کلاس های مخاطرات در هفته ای که گذشت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *