از برپایی ایستگاه سلامت تا گرامیداشت روز ملی خلیج فارس در آذربایجان شرقی

از برپایی ایستگاه سلامت تا گرامیداشت روز ملی خلیج فارس در آذربایجان شرقی

|از برپایی ایستگاه سلامت تا گرامیداشت روز ملی خلیج فارس در آذربایجان شرقی از هلال ۱۴۷|

به مناسبت هفته سلامت، ایستگاه سلامت با مشارکت هلال احمر و همچنین شبکه بهداشت بناب دایر و همچنین همچنین المپیاد دادرس در آن شهرستان برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛ به منظور کنترل فشار و همچنین قند خون ایستگاه کنترل فشار و همچنین قند خون در مرکز شهربناب جنب دانشگاه سما به مدت دو روز دایر می باشد.
بر اساس آن نقل از، برپایی ایستگاه سلامت به همت افراد جوون هلال احمر در بناب گرفته شده می باشد.

آغاز مقدمات نمایش المپیاد دادرس در بناب و همچنین آموزش کانونهای دانش آموزی جهت نمایش مسابقات المپیاد از دیگر فعالیت های آن شهرستان در هفته قبل بود.

آن نقل از می افزاید، کلاسهای آموزشی المپیاد دانش آموزی با شرکت اعضاء معرفی شده از ۱۰ مدرسه بطور جداگانه ، دخترانه و همچنین پسرانه توسط ۶ فرد یا شخص از مربیان هلال احمر بناب امروز پنجشنبه ۹ اردیبهشت برگزار شد.

گفتنی می باشد، در آن کلاسها ۱۴۰ فرد یا شخص از دانش آموزان با نحوه احیاء قلبی و همچنین ریوی، انواع خونریزیها و همچنین آتل بندی  شکستگیها و همچنین حمل مصدوم آشنا شدند.

گرامیداشت روز ملی خلیج فارس و همچنین شوراها در اسکو

غنچه های هلال احمر جمعیت هلال احمر شهرستان اسکو با اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی روز ملی خلیج فارس  و همچنین روز شوراها را گرامی داشتند.

امروز پنجشنبه ۹ اردیبهشت ماه همزمان با روز شوراها  غنچه های هلال و همچنین کانون دانش آموزی جمعیت هلال احمرشهرستان  اسکو با حضور در پارک پهناور و بزرگ شهرستان جدید سهند نسبت به اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع و همچنین متنوع و گوناگون و مختلف فرهنگی شامل اجرای دکلمه و همچنین نیز ترسیم نقاشی پرداختند.

بنابراین نقل از، در آن مراسم که با حضور شهردار سهند افراد شورای شهرستان و همچنین مسئولین محلی و همچنین مسئول جمعیت هلال احمر اسکو ترتیب یافته بود، غنچه های هلال فرا رسیدن روز ملی خلیج فارس ۱۰ اردیبهشت را با کشیدن نقاشی گرامی داشتند.

از برپایی ایستگاه سلامت تا گرامیداشت روز ملی خلیج فارس در آذربایجان شرقی در تاریخ ۲۸ April 2016 | 10:54 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “از برپایی ایستگاه سلامت تا گرامیداشت روز ملی خلیج فارس در آذربایجان شرقی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *