از اعزام تیم دادرس پسران جوان جعفریه قم به مسابقات کشوری المپیاد آماده تا حضور اعضای کانون طلاب در اردوهای نشاط و همچنين امید

از اعزام تیم دادرس پسران جوان جعفریه قم به مسابقات کشوری المپیاد آماده تا حضور اعضای کانون طلاب در اردوهای نشاط و همچنين امید

|از اعزام تیم دادرس پسران جوان جعفریه قم به مسابقات کشوری المپیاد آماده تا حضور اعضای کانون طلاب در اردوهای نشاط و همچنين امید از هلال ۱۴۷|

تیم دادرس شهرستان جعفریه به نمایندگی از استان قم با بدرقه رسمی به مسابقات کشوری ششمین دوره المپیاد آماده اعزام شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ جلسه هماهنگی اعضای تیم دادرس در اتاق رئیس آموزش و همچنين پرورش شهرستان جعفریه استان قم برگزار شد.

بر اساس این نقل از، در قسمت و بخش پسران جوان تیم دادرسان آموزشگاه پسرانه ائمه طاهرین منطقه جعفر آباد به المپیاد کشوری راه یافته که با بدرقه مسولان تیم، برای شرکت در ششمین دوره مسابقات کشوری المپیاد آماده به سمت اردوگاه مهر انزلی حرکت کرده است.

محمد مصباحی از اعزام تیم دادرس پسران جوان قم به مسابقات کشوری ششمین دوره المپیاد آماده خبر داد و همچنين اظهار کرد: این دانش آموزان منتخب مسابقات استانی خواهند بود که بعد از چند دوره رقابت در سطح مدرسه و همچنين ناحیه و همچنين استان با کسب حداکثر امتیاز به رقابت های کشوری راه یافتند.

وی افزود: پیش از این، دانش آموزان آماده در روز های سخت، با حضور در تمرینات مستمر و همچنين شرکت در جلسه توجیحی خود را برای رقابتی سالم و همچنين سازنده در سطح کشوری آماده کرده اند.

همچنین در ادامه ی برگزاری اردوهای کشوری نهاد جوانان، اعضای کانون طلاب قم و همچنين دست يار مسائل جوانان استان در اردوهای نشاط و همچنين امید به میزبانی استان اصفهان ویژه کانون های طلاب حضور یافتند.

از اعزام تیم دادرس پسران جوان جعفریه قم به مسابقات کشوری المپیاد آماده تا حضور اعضای کانون طلاب در اردوهای نشاط و همچنين امید در تاریخ ۲۷ August 2018 | 11:40 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “از اعزام تیم دادرس پسران جوان جعفریه قم به مسابقات کشوری المپیاد آماده تا حضور اعضای کانون طلاب در اردوهای نشاط و همچنين امید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *