از اجرای طرح سیل مهربانی تا فعالیت های فرهنگی کانون دانش آموزی هلال احمر قم در دهه فجر

از اجرای طرح سیل مهربانی تا فعالیت های فرهنگی کانون دانش آموزی هلال احمر قم در دهه فجر

|از اجرای طرح سیل مهربانی تا فعالیت های فرهنگی کانون دانش آموزی هلال احمر قم در دهه فجر از هلال ۱۴۷|

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی اعضای کانون دانش آموزی هلال احمر قم اقدام به اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب متنوع فرهنگی و همچنين بشردوستانه کردند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، اجرای پویش سیل مهربانی همکلاسی ها با در راستای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر از فعالیت های بشردوستانه این کانون بود که در این ایام با شور و همچنين اشتیاق دانش اموزان اجرایی شد.

بر اساس این نقل از، طرح “سیل مهربانی” با هدف همدلی و همچنين همراهی با دانش آموزان و همچنين خانواده های آسیب دیده از سیل اخیر سیستان و همچنين بلوچستان در ۱۳۱ کانون دانش آموزی هلال احمر استان قم برگزار شد.

این طرح بر اساس تفاهم نامه با نهاد دانش آموزی آموزش و همچنين پرورش و همچنين با همکاری هلال احمر اجرایی شد، که در این طرح تعداد ۳۰ هزار دانش آموز شرکت کرده و همچنين در ۶ مدرسه این طرح به صورت پایلوت استان نیز برگزار شد.

 این نقل از می افزاید، مبلغ ۴۲ میلیون تومان کمکهای نقدی جمع آوری شده است و همچنين ارزش ریالی کمکهای غیر نقدی جمع آوری شده ۴۰ میلیون تومان می باشد.

یادآور می مي شود، به مناسبت دهه فجر اعضای کانون دانش آموزی مدرسه فرهنگ با برگزاری مراسم یادواره شهداء، برپایی نمایشگاه، سخنرانی و همچنين ایستگاه صلواتی این ایام را گرامی داشتند.

همچنین، ارزیابی نحوه اجرای مدارس در هشتمین دوره طرح ملی دادرس در قم با همکاری کارشناسان آموزش و همچنين پرورش کل و همچنين ناحیه ۳ انجام شد.

در این بررسی ها، چگونگی آموزش، سطح آموزش و همچنين یادگیری، مراحل آموزش و همچنين نوع وسیله های کمک آموزشی که بکار برده شده بود مورد بررسی و همچنين ارزیابی قرار گرفت.

از اجرای طرح سیل مهربانی تا فعالیت های فرهنگی کانون دانش آموزی هلال احمر قم در دهه فجر در تاریخ ۶ February 2020 | 12:14 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “از اجرای طرح سیل مهربانی تا فعالیت های فرهنگی کانون دانش آموزی هلال احمر قم در دهه فجر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *