از آموزش موارد و نکات ایمنی تا بازدید از اماکن مذهبی به همت کانون غنچه های هلال استان همدان

از آموزش موارد و نکات ایمنی تا بازدید از اماکن مذهبی به همت کانون غنچه های هلال استان همدان

|از آموزش موارد و نکات ایمنی تا بازدید از اماکن مذهبی به همت کانون غنچه های هلال استان همدان از هلال ۱۴۷|

دست يار جوانان استان از برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب های ابتکاری در کانون غنچه های مهد کودک های همیار در شهرستان ملایر خبر داد.

به نقل از روابط عمومی حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان همدان، دست يار جوانان استان با اعلام خبر برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب های ابتکاری در کانون غنچه های شهرستان ملایر گفت: حوزه جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ملایربا تاسیس ۲۲ کانون غنچه هلال در مهد کودک های همیار توانسته است نقش بسیار مهمی را در گسترش فرهنگ انسان دوستی داشته باشد. واین شهرستان از فعال ترین کانون ها در برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب های حوزه پیش دبستانی ودانش آموزی می باشد.

مریم پاک بین افزود: بهزیستی در سطح شهرستانها و همچنين استان تعامل بسیار خوبی با حوزه جوانان جمعیت در خصوص اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های آموزشی و همچنين مناسبتی دارند.

دست يار جوانان با تاکید بر ضرورت یادگیری مفاهیم بشر دوستانه در دوران کودکی افزود: با توجه به اینکه کودک هنوزبه فکر کردن و انديشيدن انتزاعی نرسیده است، بهره بري و استفاده از مصادیق عینی در انتقال مفاهیم نوع دوستی بسیار مهم است.

وی ضمن اشاره به برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب های ابتکاری در کانون غنچه های شهرستان ملایر اظهار کرد:آموزش موارد و نکات ایمنی وشماره تلفن های اضطراری یکی از مهمترین برنامه جذاب و جالب و خوب های می باشد که با هماهنگی های بعمل آمده با اداره آتش نشانی واستفاده از کارشناسان آن هم اداره گرفته شده است.

وی زیارت اعضاء از اماکن مذهبی را از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های ابتکاری بیان نمود وتصریح کرد:اعضاء کانون غنچه های مهد کودک آرامش مادر به همراه مربیان خود یکی از اماکن مذهبی در شهرستان را زیارت نمودند ودر نمازجماعت شرکت کردند.

دست يار جوانان جمعیت هلال احمر استان انتقال ارزش های دینی ومذهبی را به کودکان با اهمیت بیان کرد وخاطر نشان نمود:اهدافی که جمعیت از برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب ها وفعالیتهای خود دنبال می کند در راستای افزایش ارزش های دینی ومذهبی می باشد.

از آموزش موارد و نکات ایمنی تا بازدید از اماکن مذهبی به همت کانون غنچه های هلال استان همدان در تاریخ ۲۲ January 2019 | 7:35 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “از آموزش موارد و نکات ایمنی تا بازدید از اماکن مذهبی به همت کانون غنچه های هلال استان همدان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *