ازبرپایی نمایشگاهای تجهیزات امدادی تا ایستگاه سلامتی در شعب خوزستان

ازبرپایی نمایشگاهای تجهیزات امدادی تا ایستگاه سلامتی در شعب خوزستان

|ازبرپایی نمایشگاهای تجهیزات امدادی تا ایستگاه سلامتی در شعب خوزستان از هلال ۱۴۷|

به مناسبت هفته هلال احمر و همچنین روز جهانی صلیب سرخ فعالیت های متعددی در شعب باغ ملک، بهبهان و همچنین اندیمشک استان خوزستان اجرا شد.

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان هلال احمر؛ سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان بهبهان از برپایی نمایشگاه تجهیزات امدادی در جشنواره رویش توسط جوانان آن جمعیت خبر داد.

مرادی بهبهانی گفت: جشنواره رویش که هرساله در دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا برگزار می می شود و همچنین هدف اصلی آن هم ترویج علم می باشد، یکی از غرفه های آن هم متعلق به جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان بهبهان می باشد که به معرفی تجهیزات امدادی، معرفی هلال احمر و همچنین رسالت های نهاد جوانان می پردازد.

آن نمایشگاه در دو نوبت صبح و همچنین عصر آماده پذیرایی از مهمانان می باشد.

نمایشگاه پهناور و بزرگ تجهیزات امداد و همچنین نجات در اندیمشک

ریاست جمعیت هلال احمر اندیمشک گفت: به مناسبت هفته هلال احمر و همچنین روز جهانی صلیب سرخ در محل دانشگاه پیام نور نمایشگاه تجهیزات امداد و همچنین نجات برگزار شد.

علی قلاوند ضمن عرض تبریک فرارسیدن هفته هلال احمر و همچنین روز جهانی صلیب سرخ خدمت افراد نوع دوست، مهرورز و همچنین از خود قبل خانواده پهناور و بزرگ هلال احمر افزود: به همت افراد جوون و همچنین پرتلاش کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور آن جمعیت در محل آن واحد دانشگاهی برپا شد.

او همچنین تصریح کرد: در آن نمایشگاه که بمدت دو روز برپا شد، کلیه تجهیزات از قبیل چادرهای امدادی، تحهیزات تخصصی جستجو و همچنین نجات در حوادث جاده ایی، آوار و همچنین کوهستان و همچنین همچنین نجات در فضای معلق به دیدن کردن و نمایش گذاشته شد و همچنین آموزش های امدادی توسط نیروهای آموزش دیده و همچنین مربیان زبده آن جمعیت جهت عموم تشریح شد.

ریاست جمعیت هلال احمر اندیمشک گفتن کرد: در آن نمایشگاه غرفه های حمایت های روانی و همچنین ایستگاه دوست دار کودک، ایستگاه سلامت و همچنین غرفه های آموزش کمک های ابتدایی و اولیه کوتاه مدت برپا و همچنین خدماتی شامل تست قند خون، تست فشار خون و همچنین مشخص کردن تیم خونی جهت بازدید کنندگان ارائه شد.

علی قلاوند در حاشیه بازدید از نمایشگاه از زحمات و همچنین همکاری دکتر کیانفر ریاست دانشگاه پیام نور و همچنین همکاران او همچنین با جمعیت هلال احمر شهرستان اندیمشک تشکر کرد.

برپایی ایستگاه سلامت در باغملک

ریاست جمعیت هلال احمر باغملک ازبرپایی ایستگاه سلامت به مناسبت هفته هلال احمر در آن شهرستان خبر داد.

محسن علیزاده ضمن گرامیداشت هفته هلال احمر و همچنین اعیاد شعبانیه اظهار کرد: سلامتی بزرگترین نعمتی می باشد که در اختیار بشر قرار دارد زیرا بدون آن هم بهره بردن  از سایر نعمت ها امکان پذیر نیست.

علیزاده سلامت انسان را مثل سایر نعمات خداوندی دانست و همچنین افزود: با تلاش و همچنین کوشش در اختیار شخص قرار می گیرد کسی که بخواهد جسمی سالم و همچنین روحی  شاداب داشته باشد بایستی و حتما با  برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی مشخص پیروی از قواعد سلامت و همچنین پیگیری  همه جانبه به هدف خود نائل می شود.

او همچنین گفتن کرد: که آن ایستگاه به مدت ۳ روز در مصلای نماز جمعه و همچنین میدان اصلی شهرستان بر پا شد که در آن هم مقدار و اندازه و میزان قند و همچنین فشار خون عموم شهروندان و مردم شهر مورد سنجش قرار گرفت.

ازبرپایی نمایشگاهای تجهیزات امدادی تا ایستگاه سلامتی در شعب خوزستان در تاریخ ۱۴ May 2016 | 2:06 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ازبرپایی نمایشگاهای تجهیزات امدادی تا ایستگاه سلامتی در شعب خوزستان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *