ارزیابی هفتمین مرحله از طرح ملی دادرس و همچنين آماده سازی تیم های در مدارس استان قم

ارزیابی هفتمین مرحله از طرح ملی دادرس و همچنين آماده سازی تیم های در مدارس استان قم

|ارزیابی هفتمین مرحله از طرح ملی دادرس و همچنين آماده سازی تیم های در مدارس استان قم از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از ارزیابی آموزش های هفتمین مرحله طرح ملی دادرس در قم خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ همزمان با اجرای هفتمین مرحله از طرح ملی دادرس و همچنين آماده سازی تیم های در مدارس، کارشناسان مرکز مسائل جوانان هلال احمر استان قم با حضور در تمرینات و همچنين کارگاه های آموزشی فعالیت مدارس و همچنين چگونگی و همچنين نحوه آموزشهای طرح ملی دادرس را ارزیابی می کنند.

بر اساس این نقل از، ارزیابی و همچنين بازرسی مدارس این ناحیه و همچنين روند آموزشهای طرح ملی دادرس در مدارس با حضور نمایندگان اداره کل آموزش و همچنين پرورش و همچنين مسئول کانونهای دانش آموزی معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قم آغاز شده است.

محمد مصباحی با اشاره به ارزیابی آموزش های هفتمین مرحله از طرح ملی دادرس اظهار کرد: این بازدیدها در راستای ارتقای کیفیت آموزش ها صورت می گیرد، و همچنين نحوه تدریس مربیان و همچنين میزان فراگیری دانش آموزان طرح ملی دادرس از موارد ارزیابی است.

وی با بیان اینکه ارزیابی روند تلاش های دانش اموزان مدارس می تواند به بهبود اجرای این طرح کمک کند، افرود: آموزشهای هفتمین مرحله طرح ملی دادرس در مدرسه امام و پيشوا حسن عسکری را با حضور کارشناس اداره سلامت اداره کل آموزش و همچنين پرورش و همچنين کارشناس مسئول اداره سلامت ناحیه ۲ آموزش و همچنين پرورش از نزدید رصد کردیم.

گفتنی است، ارزیابی مدارس به صورت ناحیه ای با هدف افزایش کیفیت آموزش ها و همچنين نظارت بر اجرای طرح ملی دادرس به مدت یک هفته در استان قم ادامه دارد.

ارزیابی هفتمین مرحله از طرح ملی دادرس و همچنين آماده سازی تیم های در مدارس استان قم در تاریخ ۱۹ December 2018 | 11:09 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ارزیابی هفتمین مرحله از طرح ملی دادرس و همچنين آماده سازی تیم های در مدارس استان قم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *