اردوی کشوری نشاط و همچنين امید ویژه دبیران و همچنين منتخبان کانون‌های طلاب برگزار شد

اردوی کشوری نشاط و همچنين امید ویژه دبیران و همچنين منتخبان کانون‌های طلاب برگزار شد

|اردوی کشوری نشاط و همچنين امید ویژه دبیران و همچنين منتخبان کانون‌های طلاب برگزار شد از هلال ۱۴۷|

مراسم افتتاحیه اردوی کشوری نشاط و همچنين امید ویژه دبیران کانون‌های طلاب با حضور نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، رییس نهاد جوانان، مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان‌ها، معاونین مسائل جوانان استان‌ها و همچنين مدیران مدارس حوزه‌های علمیه به میزبانی جمعیت‌هلال احمر اصفهان در اردوگاه کشوری شهید بهشتی برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان جمعیت هلال احمر؛ شهاب‌الدین صابونچی با تبریک اعیاد قربان و همچنين غدیر و همچنين تقدیر از حضور ارزشمند تمامی مدعوین حاضر گفت: تشکیل کانون‌های طلاب براساس احساس یک نیاز همچون تشکیل سایر کانون‌های نهاد جوانان و همچنين در راستای معرفی و همچنين دستیابی به اهداف والای جمعیت هلال احمر تشکیل شده است که در حوزه‌های علمیه این امر توسط افرادی که با جامعه ارتباط نزدیک و همچنين خوبی دارند بررسي کننده و پروهشگر مي شود.

رییس نهاد جوانان جمعیت هلال احمر تصریح کرد: روحانیت از قدیم همواره با شهروندان و مردم شهر بوده و همچنين در کنار ایشان زیسته است و همچنين از طرفی هلال احمر از شهروندان و مردم شهر و همچنين برای شهروندان و مردم شهر تلاش میکند، پس با همراهی طلاب و همچنين روحانیون می‌قدرت بشردوستی را در جامعه منتشر و همچنين جاری و همچنين ساری کرد و همچنين از نتایج و همچنين برکات خوب آن هم بهره‌مند شد.

وی افزود: با امضا تفاهم نامه‌‌ جمعیت هلال احمر و همچنين حوزه های علمیه کانون‌های طلاب شکل گرفته است که برای برخورداری از قوام بیشتر نیازمند بروزرسانی و همچنين فعال‌سازی در جهت کمی و همچنين کیفی کانون‌ها هستیم که این موضوع یکی از مهمترین اهداف این برنامه جذاب و جالب و خوب می‌باشد.

صابونچی با اعلام تعداد کانون‌های طلاب و همچنين سطح فعالیت این کانون‌ها در کشور گفت: جای گسترش کمی و همچنين کیفی در کانون‌های طلاب با همفکری و همچنين هم‌افزایی بیش از پیش وجود دارد‌.

رییس نهاد جوانان با اشاره به اصول هلال احمر همچون بشردوستی، داوطلبی و همچنين ایثارگری افزود: این اصول از مواردیست که دین مبین اسلام همواره در ترویج و همچنين نشر آن هم‌ها پیشگام بوده است و همچنين اعضای کانون‌های طلاب با استناد به گنجینه آیات و همچنين روایات و همچنين با بهره بري و استفاده از زبان روز میتوانند در تبیین اصول هلال احمر که منطبق بر مفاهیم اسلامی است اقدام نمایند.

وی اصلی ترین سرمایه هلال احمر را  سرمایه داوطلبی دانست و همچنين گفت: این سرمایه اجتماعی در نهاد جوانان به عنوان یک شبکه مردمی جوون در سراسر کشور گسترده شده است که با در نظر گرفتن شبکه ارزشمند روحانیت در قالب مبلغین و همچنين حوزه‌های علمیه می‌توانند مکمل و همچنين هم‌افزای یکدیگر اقدام کنند و همچنين مفاهیم مد نظر را بیش از پیش منتقل نمایند.

صابونچی یادگیری تجربه و مهارت بالا‌های امدادی توسط طلاب را برای خود اشخاص و همچنين اطرافیانشان بسیار مفید دانست و همچنين گفت: باتوجه به حادثه خیز بودن کشور، مجهز شدن به این آموزش‌ها یک امر ضروریست که جوانان کانون‌های طلاب می‌توانند با فراگیری مباحث و مطالب امدادی در هنگام بحران موثرتر واقع شوند.

رییس نهاد جوانان با توضیح اجمالی طرح پویش نذر آب به حضور ملموس و همچنين نزدیک طلاب در زندگی روزمره شهروندان و مردم شهر اشاره کرد و همچنين گفت: استانهای جنوب شرقی کشور متاثر از خشکسالی شدیدی می‌باشند که وظیفه هلال احمر کمک به شهروندان و مردم شهر آسیب دیدگان می‌باشد و همچنين مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است ضمن ترویج چنین اقداماتی شهروندان و مردم شهر را برای کمک به همنوع آگاه و همچنين بسیج نماییم.

صابونچی آشنایی بیشتر و همچنين متقابل معاونین مسائل جوانان و همچنين مدیران حوزه‌های علمیه، همچنین گپ و همچنين گفت صمیمانه به منظور پیگیری مضاعف فعالیت‌ها را تلاشی هم افزا و همچنين حرکتی در جایگاه هلال احمر دانست و همچنين گفت: به همین منظور در این برنامه جذاب و جالب و خوب نشست سه جانبه حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، مدیران حوزه‌های علمیه و همچنين معاونین مسائل جوانان استان‌ها با محمریت آیین نامه کانون‌های طلاب برگزار می‌گردد.

وی ضمن تشکر از همیاری مسئولین جمعیت هلال احمر و همچنين همکاران ستادی و همچنين استانی با ارائه گزارشی از ابتدای تابستان گفت: اردوها ابزاری برای تشویق، ارزیابی، آموزش، و همچنين باعث ایجاد وحدت و همچنين همدلی افرادی که با فرهنگ و همچنين آداب و همچنين رسوم یکدیگر آشنا میشوند و همچنين ده هزار فرد يا شخص در اردوها شرکت نموده‌اند.

صابونچی در ادامه گفت: ارتباط با نسل جوون و همچنين نوجوان امروز دارای حساسیت‌های است که با بهره بري و استفاده از ظرفیت‌های موجود و همچنين فضاهای مجازی بهره برداری مطلوب را می‌توانیم داشته باشیم و همچنين در صورتي که بتوانیم با برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی روی اشخاص خصوصا با سنین پایین‌تر وهمچنین بهره بري و استفاده از امکانات روز، همراه ایشان باشیم، قطعا این اشخاص کمک حال جمعیت هلال احمر و همچنين به عبارت صحیح‌تر کمک‌حال شهروندان و مردم شهر خواهند بود.

وی در پایان از تمامی دست اندرکاران اردوهای تابستانی به ویژه اردوی طلاب به میزبانی جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان و همچنين دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر تشکر نمود.

مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به ذکر است اردوی نشاط و همچنين امید ویژه اعضا منتخب کانون‌های طلاب از ۲ تا ۸ شهریورماه در دو تيم آقایان و همچنين خانم‌ها به میزبانی جمعیت هلال احمر استان اصفهان در حال برگزاریست.

اردوی کشوری نشاط و همچنين امید ویژه دبیران و همچنين منتخبان کانون‌های طلاب برگزار شد در تاریخ ۲۶ August 2018 | 10:56 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اردوی کشوری نشاط و همچنين امید ویژه دبیران و همچنين منتخبان کانون‌های طلاب برگزار شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *