اردوی نشاط و همچنين پویایی با هدف قدرت افزایی اعضای جدید کانون جوانان قم برگزار شد

اردوی نشاط و همچنين پویایی با هدف قدرت افزایی اعضای جدید کانون جوانان قم برگزار شد

|اردوی نشاط و همچنين پویایی با هدف قدرت افزایی اعضای جدید کانون جوانان قم برگزار شد از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از برگزاری اردوی قدرت افزایی و همچنين کارگروهی ویژه اعضای کانون جوانان خواهران قم و همچنين صعود به قله برف انبار خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی اظهار کرد: با هدف قدرت افزایی و همچنين افزایش روحیه امدادی اعضای جدید و همچنين همچنین تشویق فعالان کانون جوانان خواهران برنامه جذاب و جالب و خوب کوهپیمایی در ارتفاعات برف انبار در قالب اردوی نشاط و همچنين پویایی اجرا شد.

وی تصریح کرد: در این اردو که با مشارکت جمعی از اعضای فعال و همچنين جدید در کانون های جوانان برگزار شد، جوانان ضمن پیمودن مسافتی کار گروهی و همچنين همکاری را تمرین کردند.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: در این برنامه جذاب و جالب و خوب اردویی، اعضا ضمن مشارکت در برنامه جذاب و جالب و خوب های جنبی و همچنين مسابقات تیمی، ضمن تحکیم دوستی با قدرت افزایی آماده ی ادامه فعالیت های بشردوستانه و همچنين امدادی در هلال احمر شدند.

اردوی نشاط و همچنين پویایی با هدف قدرت افزایی اعضای جدید کانون جوانان قم برگزار شد در تاریخ ۱۳ December 2018 | 9:23 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اردوی نشاط و همچنين پویایی با هدف قدرت افزایی اعضای جدید کانون جوانان قم برگزار شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *