اردوی دوستی کانون های دانش آموزی نهاد جوانان هلال احمر در لرستان آغاز شد

اردوی دوستی کانون های دانش آموزی نهاد جوانان هلال احمر در لرستان آغاز شد

|اردوی دوستی کانون های دانش آموزی نهاد جوانان هلال احمر در لرستان آغاز شد از هلال ۱۴۷|

صارم رضایی از آغاز اردوی دوستی کانون های دانش آموزی نهاد جوانان هلال احمر در لرستان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر لرستان، صارم رضایی با اعلام این خبر افزود؛ اردوی دوستی بصورت منطقه ای در کشور با حضور کانون های دانش آموزی نهاد جوانان جمعیت هلال احمر به میزبانی معاونت جوانان هلال احمر لرستان از تاریخ ۹۷/۵/۱ لغایت ۹۷/۵/۹ در دو تيم دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده و همچنين پسران جوان به تفکیک در اردوگاه فرهنگی حمزه سید الشهداء با حضور ۱۰ استان کشور (لرستان، ایلام ،کرمانشاه، همدان، مرکزی، اصفهان، خوزستان ،چهارمحال و همچنين بختیاری، کهکیلویه و همچنين بویر احمد،بوشهر) در حال برگزاری می باشد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان هدف از این اردو را توانمند سازی دبیران کانون های دانش آموزی کشور در کشور دانست و همچنين اظهار داشت: همچنين و علاوه بر مباحث مورد نیاز دانش آموزان متناسب با سن و همچنين ضرورت ها و همچنين شرایط کنونی جامعه اعضا در کنار هم زندگی کردن،تجربه اندوزی و همچنين کار گروهی را تمرین می کنند.

وی در ادامه گفت: آشنایی با منطقه ها و مناطق گردشگری استانها باعث می مي شود آمادگی جسمانی دانش آموزان با برنامه جذاب و جالب و خوب هایی از قبیل جنگل نوردی و همچنين بازیهای بومی محلی افزایش و همچنين تقویت مي شود.

رضایی در پایان خاطرنشان کرد؛ بالغ بر ۳۰۰ فرد يا شخص از مربیان ،سرپرستان و همچنين دانش آموزان عضو جمعیت هلال احمر در این اردو حضور خواهند داشت.

 

اردوی دوستی کانون های دانش آموزی نهاد جوانان هلال احمر در لرستان آغاز شد در تاریخ ۲۴ July 2018 | 8:26 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اردوی دوستی کانون های دانش آموزی نهاد جوانان هلال احمر در لرستان آغاز شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *