اردوهای دوستی؛فرصتی منحصر به فرد در تجربه اندوزی دانش‌آموزان

اردوهای دوستی؛فرصتی منحصر به فرد در تجربه اندوزی دانش‌آموزان

|اردوهای دوستی؛فرصتی منحصر به فرد در تجربه اندوزی دانش‌آموزان از هلال ۱۴۷|

دور دوم از سومین اردوهای دوستی در منطقه شمال شرق کشور و همچنین با حضور دبیران و همچنین نایب دبیران منتخب کانون‌های دانش آموزی استان‌های گلستان، خراسان رضوی، سمنان، تهران، مازندران و همچنین خراسان‌شمالی به میزبانی جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی در حال برگزاریست.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی؛دست یار دانش آموزی و همچنین پیش دبستانی نهاد جوانان جمعیت هلال احمر کشور گفته استسومین دوره اردوهای دوستی ویژه دبیران برگزیده کانونهای دانش آموزی هلال احمر در حال حاضر در منطقه شمال شرق کشور به میزبانی استان خراسان شمالی و همچنین درمنطقه گردشگری روئین شهرستان اسفراین در حال نمایش می باشد.
بابایی اظهار کرد:هدف از نمایش آن اردها توانمند سازی دبیران کانون های دانش آموزی هلال احمر در سراسر کشور می باشد
او همچنین افزود:ما بایستی و حتما بتوانیم با برگزار کردن آن اردوها ،همچنین و علاوه بر مباحث درسی و همچنین تئوری که دانش آموزان در گیر آن هم هستن، درکنار همدیگر زندگی کردن و همچنین تجربه هایی را که بعضا کمتر انجام داده اند را آموزش دهیم.
او همچنین در ادامه به آشنایی دانش آموزان در آن اردو به سرزمین خودشان ایران اشاره کرد و همچنین گفته استاین فرصت منحصر به فرد در اختیار دبیران کانون ها ؛گذاشته شده تا بتوانند تجربه های جدیدی از منطقه ها و مناطق متنوع و گوناگون و مختلف ایران اسلامی را فراگیرند.
بابایی درپایان به مکان های نمایش اردوهای دوستی درسراسر کشور اشاره کرد و همچنین خاطر نشان نمود: استان گیلان به میزبانی شهرستان منجیل ؛استان خراسان شمالی به میزبانی اسفراین و همچنین سپس استان های لرستان و همچنین کرمان استان های برگزار کننده در آن همایش پهناور و بزرگ خواهند بود
در ادامه مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی در اختتامیه اردوهای دوستی در ابتدا ضمن خوش آمدگویی به دانش آموزان،سرپرستان و همچنین مسئولین برگزار کننده آن اردو گفته استاردوهای دوستی پیام آور مودت و همچنین دل گرمی هایی جهت جمعیت هلال احمر خواهد بود.
نجات در ادامه دانش آموزان را اینده سازان ایران اسلامی دانست و همچنین خاطر نشان کرد:آن دانش آموزان خواهند بود که بعدی درخشانی را در اینده میتوانند رقم بزنند.
در پایان قابل ذکر می باشد :در آن اردوها دبیران کانون های دانش آموزی هلال احمر از مکان های تاریخی و همچنین مذهبی استان شامل شهرستان تاریخی بلقیس؛اینه منزل و خانه مفخم ، پارک تفریحی گردشگری بش قارداش و همچنین امام و پیشوا زاده عباس بجنورد دیدن کردند.

نوشته های مرتبط:

  • نقل از عکسی// نمایش اردوی دوستی دخترک های جوان و ازدواج نکرده در خراسان شمالی

اردوهای دوستی؛فرصتی منحصر به فرد در تجربه اندوزی دانش‌آموزان در تاریخ ۲۱ July 2018 | 12:27 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اردوهای دوستی؛فرصتی منحصر به فرد در تجربه اندوزی دانش‌آموزان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *