ارتباط ویدئو کنفرانس در هفتادویکمین سالگرد تاسیس نهاد جوانان هلال احمر

ارتباط ویدئو کنفرانس در هفتادویکمین سالگرد تاسیس نهاد جوانان هلال احمر

|ارتباط ویدئو کنفرانس در هفتادویکمین سالگرد تاسیس نهاد جوانان هلال احمر از هلال ۱۴۷|

در سالروز تاسیس نهاد جوانان هلال احمر،طی نشستی مجازی به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس، دبیرکل و همچنين اعضای شورای معاونین جمعیت هلال احمر با مدیران عامل استان ها و همچنين جمعی از دبیران کانون های دانشجویی بر افزایش حضور و همچنين نقش جوانان در فعالیت‌ها و همچنين ساختارهای جمعیت هلال احمر تاکید شد.

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان هلال احمر، ١۴ آبان ماه، هفتاد و همچنين یکمین سالگرد تاسیس نهاد جوانان جمعیت هلال احمر است، به همین منظور در جلسه شورای معاونین این جمعیت که با حضور رئیس، دبیر کل، معاونین و همچنين روسای نهاد های زیر مجموعه جمعیت هلال احمر برگزار شد،دکتر پیوندی از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با مدیران عامل استان ها و همچنين دبیران کانون های دانشجویی جمعیت هلال احمر گفت و همچنين گو کرد.

دکتر علی اصغر پیوندی؛ رئیس جمعیت هلال احمر ضمن تبریک به مناسبت هفتادویکمین سالگرد تاسیس نهاد جوانان، گفت: امروز فرصتی دست داد تا به پیشنهاد رئیس جوون نهاد جوانان جمعیت هلال احمر، از طریق بهره بري و استفاده از فضای مجازی با دست اندر کاران جوانان در هلال احمر استان ها، ارتباط برقرار کنیم.
وی با اشاره به اینکه مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است تا به نقش محوری و همچنين اساسی جوانان بیشتر توجه مي شود، افزود: برنامه جذاب و جالب و خوب های تصويب شده و مصوب قانون جمعیت هلال احمر در حوزه جوانان بایستی با نگاه ویژه دنبال مي شود تا بتوانیم نسبت به مرتفع کردن معظلات و مسائل و مشکلات و همچنين مسائل مرتبط به این قشر در جمعیت هلال احمر گام برداریم تا جوانان، به جایگاه واقعی خود دست یابند.

رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر توجه به نقش جوانان در تصمیم گیری ها و همچنين موقعیت های مدیریتی، بیان کرد: نقش جوانان در تصمیم گیری ها و همچنين موقعیت های مدیریتی حائز اهمیت است و همچنين می‌قدرت با توجه به نقطه نظرات جوانان و همچنين بهره بري و استفاده از قدرت و همچنين خلاقیت های آن هم ها در جهت اجرای هر چه بهتر ماموریت های هلال احمر حرکت کرد.

وی به ضرورت ایجاد امید و همچنين شادابی در جوانان اشاره کرد و همچنين یادآور شد: در برنامه جذاب و جالب و خوب پنج ساله جمعیت هلال احمر به نقش جوانان توجه ویژه ای شده است که برای اجرای آن هم نگاه مدیران به توانمندی جوانان را در انجام مسائل می طلبد و همچنين بایستی اقدامات مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري در جهت ایجاد روحیه شادابی و همچنين امید در جوانان انجام مي شود.

پیوندی با اشاره به رده های متنوع و گوناگون و مختلف سنی اعضای جوانان جمعیت هلال احمر از خردسالی تا جوانی، اظهارداشت: رده سنی عضویت در نهاد جوانان از غنچه ها آغاز شده و همچنين تا ٢۹ سالگی ادامه می یابد و همچنين این رده های سنی، پایه های اولیه انجام فعالیت های داوطلبی در جمعیت هلال احمر محسوب می مي شود و همچنين می قدرت بعد از این سن از جوانان برای انجام فعالیت ها در نهاد داوطلبان و همچنين امداد و همچنين نجات بهره برد.

به گفته رئیس جمعیت هلال احمر، سرمایه گذاری روی جوانان و همچنين بهره بري و استفاده از توانمندی آن هم‌ها در انجام مسائل، راهی بسیار کم هزینه و همچنين مطمئن است که مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است تمامی مدیران جمعیت هلال احمر به این موضوع توجه کنند.

در این کنفرانس ویدئویی همچنین مهندس محمود محمدی نسب دبیرکل جمعیت هلال احمر و همچنين دکتر شهاب الدین صابونچی؛ رئیس نهاد جوانان جمعیت هلال احمر ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سالگرد تاسیس این نهاد، از زحمات همه مسئولان در حوزه جوانان تقدیر کردند.

مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به ذکر است، مدیران عامل جمعیت هلال احمر استان های قزوین، یزد، دست يار جوانان استان کرمانشاه و همچنين همچنین دو تن از اعضا جوون کانون های نهاد جوانان در استان های گیلان و همچنين فارس به صورت ویدئو کنفرانس با رئیس جمعیت و همچنين اعضای شورای معاونین گفت و همچنين گو کردند.

 

ارتباط ویدئو کنفرانس در هفتادویکمین سالگرد تاسیس نهاد جوانان هلال احمر در تاریخ ۵ November 2018 | 2:38 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ارتباط ویدئو کنفرانس در هفتادویکمین سالگرد تاسیس نهاد جوانان هلال احمر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *