ارائه سرويس ها و خدمات تیم سحر هلال احمر گلستان با اجرای نذر آب ۲ در نیمروز‎

ارائه سرويس ها و خدمات تیم سحر هلال احمر گلستان با اجرای نذر آب ۲ در نیمروز‎

|ارائه سرويس ها و خدمات تیم سحر هلال احمر گلستان با اجرای نذر آب ۲ در نیمروز‎ از هلال ۱۴۷|

همراه با اعزام کاروان سلامت پزشکی به منطقه ها و مناطق محروم شهرستان نیمروز استان سیستان و همچنين بلوچستان، اعضای جوون تیم سحر جمعیت هلال احمر گلستان در حوزه فعالیت های فرهنگی و همچنين اجتماعی و همچنين حمایت های روانی، سرويس ها و خدمات خود را با اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های متعدد به کودکان منطقه ها و مناطق محروم ارائه می کنند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال هلال احمر گلستان؛ الهام اختری با اعلام این خبر گفت: اعزام اعضای آموزش دیده تیم سحر جمعیت هلال احمر گلستان با هدف انجام فعالیت های بشردوستانه بر محور ایجاد نشاط، شادابی، همدلی و همچنين تقویت مشارکت اجتماعی و همچنين کار گروهی ویژه کودکان منطقه ها و مناطق محروم شهرستان نیمروز در دستور کار قرار گرفته است.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر گلستان خاطر نشان کرد: اعضای تیم سحر جمعیت هلال احمر گلستان با اجرای بازی های گروهی عروسک گردانی ، قصه خوانی توسط جوانان و نوجوانان و همچنين مسابقه نقاشی تلاش نمودند کار گروهی، مشارکت و همچنين صلح و همچنين دوستی را ترویج کنند.

وی با اشاره به لزوم توجه به فرهنگ و همچنين آداب و همچنين سنن منطقه سیستان و همچنين بلوچستان، تصریح کرد: کارگاه صنایع دستی با برنامه جذاب و جالب و خوب هایی زيرا و به درستي که آموزش ساخت عروسک های محلی منطقه، ساخت دستبند و همچنين آموزش نقاشی با پارچه با عنوان کلاژ توسط اعضای تیم سحر گلستان با مشارکت حداکثری جوانان و نوجوانان اجرا شده است.

اختری گفت: نظر به اجرای موفق طرح ملی دادرس (دانش آموز آماده در روزهای سخت) و همچنين لزوم خود امدادی،کارگاه آموزشی مباحث کاربردی امداد و همچنين کمک های اولیه برای جوانان و نوجوانان علاقه مند با هدف تربیت و همچنين شعار هر خانواده یک امدادگر؛ برگزار شده است.

وی با اشاره به وجود معظلات و مسائل و مشکلات فراوان در منطقه ها و مناطق محروم و همچنين تاثیرات فراوان روانشناختی بر کودکان و همچنين جوانان و نوجوانان، خاطر نشان کرد: مشاوره های روانشناسی همراه با ایجاد فضایی صمیمانه و همچنين محبت آمیز با هدف حمایت های روانی و همچنين اجتماعی از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های اعضای تیم سحر بوده است.

گفتنی است با توجه به آستانه آغاز سال شمسي تحصیلی جدید لوازم التحریر و همچنين نوشت افزار رایگان در میان کودکان و همچنين جوانان و نوجوانان توزیع شده است.

ارائه سرويس ها و خدمات تیم سحر هلال احمر گلستان با اجرای نذر آب ۲ در نیمروز‎ در تاریخ ۳۰ August 2019 | 12:22 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ارائه سرويس ها و خدمات تیم سحر هلال احمر گلستان با اجرای نذر آب ۲ در نیمروز‎”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *