ادامه برنامه جذاب و جالب و خوب های وفات امام و پيشوا خمینی اجرا شده توسط جوانان هلال احمر فارس در سالروز ارتحال امام و پيشوا (ره)

وفات-امام-و-پيشوا-1-300x225.jpg

ادامه برنامه جذاب و جالب و خوب های وفات امام و پيشوا خمینی اجرا شده توسط جوانان هلال احمر فارس در سالروز ارتحال امام و پيشوا (ره)

|ادامه برنامه جذاب و جالب و خوب های وفات امام و پيشوا خمینی اجرا شده توسط جوانان هلال احمر فارس در سالروز ارتحال امام و پيشوا (ره) از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان هلال احمر با تاکید ضرورت آشنایی نسل جدید با اندیشه‌های حضرت امام و پيشوا خمینی(ره) خاطرنشان ساخت: آشنایی نسل جدید خصوصاً جوانان هلال احمری با اندیشه‌های امام و پيشوا(ره) باعث تقویت روحیه مسئولیت‌پذیری و همچنين نوع دوستی شده و همچنين اشخاص را از بی‌تفاوتی نسبت به مسائل جامعه دور می کند و همچنين جوانان هلال احمر فارس در گردهامیی ها با محوریت شناخت مسائل از دیدگاه امام و پيشوا ، برگزاری مسابقات وصیت نامه امام و پيشوا و همچنين دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب ها شرکت کردند.

به نقل از روابط عمومی جوانان هلال احمر فارس، غلامحسین تجلی دست يار مسائل جوانان هلال احمر فارس با اشاره به اهمیت پرداختن به سرويس ها و خدمات داوطلبانه و همچنين جوون خدمت رسان از دیدگاه امام و پيشوا خمینی (ره)  بیان داشت:  توجه به فرصتی که به برکت نهضت امام و پيشوا خمینی(ره) در جهت احیای اندیشۀ دینی در قرن بیستم فراهم آمد و همچنين با توجه به آنچه که در دنیای کنونی می گذرد، باید در جهت وحدت و همچنين احساس تعلق نیازمندان بر اساس اصل بی طرفی نسبت به هم و همچنين ایجاد هماهنگی و همچنين انگیزه کار داوطلبی نهایت تلاش بعمل آید و همچنين این شناخت جاوید بماند .
در آستانه فرارسیدن سالروز ارتحال ملکوتی امام و پيشوا خمینی (ره) و همچنين در ادامه فعالیت های جوانان ، نشست راه شناسی جوانان بشردوست استان فارس در شهرستان خرم بید ، زرین دشت و همچنين فیروز اباد، مرودشت، فراشبند،رستم و همچنين نی ریز در ادامه فعالیت های فرهنگی با عنوان جوون خدمت رسان به شهروندان و مردم شهر و همچنين صلح جهانی از دیدگاه امام و پيشوا خمینی با حضور اعضای جوانان، کارکنان و همچنين مسئولین در این شعب برگزار شد.
مدرس دوره در شهرستان خرم بید در این نشست اظهار داشت: شاید این نشست و همچنين هم اندیشی فرصتی برای تامل دوباره در مورد خودمان، استعدادها و همچنين توانایی های جوانان در امر خدمت رسانی باشد و همچنين از این طریق پنجره ای در ذهنمان برای درست دیدن و همچنين دری برای قدم برداشتن و همچنين حرکت کردن یافت مي شود.
رییس جمعیت هلال احمر فیروز آباد گفت: هر وجودی در واقع نشانه حرکت است و همچنين باید به آن هم جهت بدهیم. امام و پيشوا خمینی (ره) نگاه خاصی به جهان هستی داشتند و همچنين فعالیتهای ایشان به عنوان یادمانهای تاریخی در صلح و همچنين ایجاد امنیت در دنیای بشری است.
رییس جمعیت هلال احمر مرودشت نیز در گردهامیی جوانان این شهرستان گفت:: نگاه امام و پيشوا خمینی (ره) به عالم هستی نگاه آخرتی است نه نگاه دنیایی در صورتي که آدمی در محدوده دنیای خودش مطرح مي شود در حد بهره مندی از دنیا هیچ نیازی به دین ندارد.
مسابقه فرهنگی وصیت نامه الهی سیاسی حضرت امام و پيشوا خمینی (ره) توسط واحد مسائل جوانان هلال احمر شهرستان مرودشت و همچنين نی ریز برگزار گردید.
مسابقه فرهنگی وصیت نامه الهی سیاسی حضرت امام و پيشوا خمینی (ره) با حضور اعضای جوانان هلال احمر شهرستان مرودشت و همچنين نی ریز برگزار شدکه در این مسابقه ۳۰ فرد يا شخص از اعضای فعال کانون جوانان خواهر از هر شهرستان شرکت نمودند و همچنين به ۷ نفری که به ۸۰ قسمت و بخش از سؤالات پاسخ صحیح دادند و همچنين تعداد پاسخ های صحیح آنها بیشتر از بقیه شرکت کنندگان باشد جوایز نقدی اهداء شد.
جز خوانی قران کریم در آستانه سالروز وفات امام و پيشوا خمینی (ره) توسط جوانان هلال احمر شهرستان خنج
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان خنج ضمن شرکت در این مراسم گفت: ماه تبريک و مبارک رمضان، ماه بهار قرآن استو با توجه به تقارن با سالروز ارتحال امام و پيشوا خمینی  به همین مناسبت برای روز بیست و همچنين هشتم  ماه تبريک و مبارک رمضان، خواندن و قرائت قران  جزء بیستم  قرآن کریم، با حضور جوانان هلال احمر را بریا شادی روح امام و پيشوا امت از خداوند تبارک و تعالي درنظر گرفته ایم که با استقبال جوانان روبرو شد.
همچنین در ادامه فعالیت های انجام شده میتوان به راه پیمایی اعضای جوانان شعرستان لامرد به همین مناسبت و همچنين متقارن با آزاد سازی خرمشهر و همچنين فضا سازی اعضای جوانان ، جلسه هماهنگی و همچنين نشت روشنگری آرمان های امام و پيشوا راحل در فراشبند و همچنين بهره بري و استفاده از تمثیل امام و پيشوا در کانون های شهرستان خرم بید و همچنين کازرون و همچنين مراسم ضیافت افطاری در شهرستان های اوز و همچنين جهرم از سوی جوانان اشاره کرد.

ادامه برنامه جذاب و جالب و خوب های وفات امام و پيشوا خمینی اجرا شده توسط جوانان هلال احمر فارس در سالروز ارتحال امام و پيشوا (ره) در تاریخ ۳ June 2019 | 8:24 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ادامه برنامه جذاب و جالب و خوب های وفات امام و پيشوا خمینی اجرا شده توسط جوانان هلال احمر فارس در سالروز ارتحال امام و پيشوا (ره)”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *