اختتامیه طرح دادرس و همچنين جشنواره غذا در تهران

اختتامیه طرح دادرس و همچنين جشنواره غذا در تهران

|اختتامیه طرح دادرس و همچنين جشنواره غذا در تهران از هلال ۱۴۷|

برگزاری جشنواره غذای سالم،زندگی سالم در منطقه ۲۲ تهران و همچنين اختتامیه هشتمین طرح ملی دادرس در هلال احمر منطقه ۸ شهرستان تهران با همکاری آموزش و همچنين پرورش این منطقه اقدام انجام شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛در این مراسم که از مسئولین هر دو حوزه آموزش و همچنين پرورش و همچنين هلال احمر نیز حضور داشتند از دانش آموزان پایه هشتم دبیرستان که این دوره را با موفقیت به اتمام رساندند تقدیر و همچنين تشکر بعمل آمد.

در شروع مراسم دانش آموزان سرود ما همه باهم هستیم کانون دانش آموزی هلال احمر را اجرا کرده و همچنين سپس جمعی دیگر از دانش آموزان دادرس آنچه را که از این طرح آموختند در قالب نمایش به دیگر دانش آموزان مدرسه آموزش دادند.
در این مراسم هادی رحیمی با دانش آموزان از فواید آموختن کمکهای اولیه سخن گفت.

رئیس حوزه جوانان شهرستان تهران با تأکید بر این موضوع که کشور ما جزو کشورهای بحران خیز دنیا است ادامه داد، همه آحاد شهروندان و مردم شهر کشورمان باید در اولین فرصت اقدام به آموزش کمکهای اولیه بکنند تا در زمان بحران ابتدا بتوانند جان خود و همچنين بعد جان دیگر اشخاص خانواده خود را از خطر محفوظ بدارند.

در پایان مراسم زهرا رضایی از دانش آموزان کانون دانش آموزی هلال احمر با اهدا لوح احکام ،تقدیر و همچنين تشکر کردند.

رییس هلال احمر منطقه هشت در این خصوص گفت: اعضا کانون دانش آموزی میتوانند رابط هلال احمر و همچنين مدرسه باشند تا در صورت نیاز از این اعضا جوون در مدرسه کمک گرفته مي شود.

جشنواره غذا به مناسب دهه فجر در منطقه ۲۲ تهران

مجتمع امدادی آموزشی منطقه ۲۲ شهرستان تهران جشنواره رنگارنگ غذا برگزار کرد .

به نقل از رابط خبری منطقه ۲۲ تهران؛ این جشنواره با شرکت کارکنان و همچنين جوانان این مجتمع و همچنين با حضور مهمانانی ستادی و همچنين شعبه شهرستان تهران با ارائه انواع غذاهای ایرانی ، بین الملل، دسر و همچنين سالاد برگزار شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران ، نماینده ولی فقیه ، معاونین استان ، رئیس و همچنين مسئولین جمعیت هلال احمر شهرستان تهران شامل میهمانان بودند که در این جشنواره حاضر شدند.

۳۳ فرد يا شخص از کارکنان و همچنين اعضای این مجتمع با ارائه انواع غذاهای ایرانی ، بین الملل ، دسر و همچنين آش برای رقابت با یکدیگر در این جشنواره حاضر شدند و همچنين بعد از پذیرش شدن و همچنين دریافت شماره غذای خود را در محل مشخص شده قرار دادند .

مقابل هر غذا کارتی قرار داده شده بود که اسم غذا ، اصالت غذا و همچنين مواد به کار برده شده در آن هم توسط تدارک دیدگان نوشته شده بود تا به داوران مسابقه از نظر مواد به کار رفته در غذا کمک کند.

داوران مسابقه که از کارشناسان داوطلب این حوزه بودند به همراه مدیر عامل استان تهران تمامی غذا ها و همچنين دسر ها را از نظر مزه ، مواد بهره بري و استفاده شده و همچنين تزئینات مورد بررسی قرار دادند و همچنين امتیازات را ثبت کردند .

سپس داوران برای جمع بندی امتیازات و همچنين مشورت با یکدیگر جهت معرفی نفرات برتر محل رقابت را ترک کردند و همچنين دیگر حضار موجود در جلسه نیز غذا های موجود را تست کردند .

بعد از جمع بندی امتیازات ، داوران جشنواره سه‌ فرد يا شخص برتر این رقابت را معرفی کردند و همچنين به پاس گرامیداشت زحماتشان لوح تقدیر و همچنين جوایزی به ایشان اهدا گردید .همچنین به رسم یاد بود به تمامی شرکت کنندگان از طرف مجتمع امدادی آموزش منطقه ۲۲ جعبه کمک های اولیه و همچنين لوح تقدیر اهدا شد.
.
در انتهای این جشنواره نیز کیک تهیه شده توسط اعضای این مجتمع با نماد جمعیت هلال احمر توسط مدیر عامل استان تهران برش داده شد .

 

اختتامیه طرح دادرس و همچنين جشنواره غذا در تهران در تاریخ ۲۲ February 2020 | 8:17 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اختتامیه طرح دادرس و همچنين جشنواره غذا در تهران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *