اجرای کمپین سلامت سالمندان در مازندران

اجرای کمپین سلامت سالمندان در مازندران

|اجرای کمپین سلامت سالمندان در مازندران از هلال ۱۴۷|

در این روزهای سخت که همه درگیر شیوع ویروس کرونا هستیم نباید توجه به سالمندان را رها کنیم. تا خدای نکرده غم و همچنين اندوه پیری، غربت و همچنين جدایی مهمان قلب هایشان مي شود.

لیلی احمدی دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران از اجرای کمپین سلامت سالمندان با شعار پدر پهناور و بزرگ ها، مادربزرگ ها سلامتی تو مایه نشاط ماست در خصوص پیشگیری و همچنين مبارزه با ویروس کرونا به مناسبت میلاد امام و پيشوا علی(ع) خبر داد.
به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران لیلی احمدی با اعلام این خبر گفت: تکریم و همچنين اهمیت دادن به سلامت سالمندان سرمایه های ارزشمند زندگی ما خواهند بود که باید مهم تلقی شده و همچنين اینکه همه با هم باید تلاش کنیم تا عزیزانمان در این روزهای سخت ناملایمت ها را تجربه نکرده و همچنين بیشتر مورد توجه قرار گیرند.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر اجرای این طرح را در راستای اهداف این جمعیت همچون تامین احترام انسان ها و همچنين تامین سلامت انسان‌ها ویژه سالمندان عنوان نموده تا از این طریق سهم کوچکی از مهربانی های سالمندان را پاسخگو باشیم
لیلی احمدی از همه عزیزان جهت پیوستن به کمپین سلامت سالمندان با شعار پدربزرگ ها، مادربزرگ ها سلامتی تو مایه نشاط ماست دعوت نموده است.

 

علاقمندان میتوانند با رفت و آمد و مراجعه به آدرس زیر بعد از مطالعه متن کمپین در صورت علاقمندی به این کمپین می پیوندند

 

https://salamatsalmandan.ir/
در صورت علاقمندی میتوانند تصویری از پدر، مادر، پدربزرگ و همچنين مادربزرگ خود را در فایل اصلی وارد نمایند
احمدی گفت: هیچ هدیه ای بهتر و همچنين مهمتر از سلامتی در این روزها نیست که به مناسبت روز پدر با پیوستن به کمپین هدیه سلامتی را برای عزیزان خود خواهند داشت.

دست يار امورجوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران در پایان خاطرنشان کرد:این طرح تلنگری است جهت افرادی که سالمندانشان به فراموشی سپرده شده است و همچنين میتواند با ملحق شدن به این کمپین اطلاعات جامع و همچنين کامل در خصوص مبارزه با کرونا را به سالمندانشان یادآور شوند.

 

 

اجرای کمپین سلامت سالمندان در مازندران در تاریخ ۹ March 2020 | 3:22 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اجرای کمپین سلامت سالمندان در مازندران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *