اجرای مانور زلزله در مدارس شهرستان جعفریه

اجرای مانور زلزله در مدارس شهرستان جعفریه

|اجرای مانور زلزله در مدارس شهرستان جعفریه از هلال ۱۴۷|

در آستانه اجرای مانور سراسری زلزله در روز ۸ آذر ماه، این مانور با هدف افزایش توانمندی و همچنين آماده سازی دانش آموزان در شهرستان جعفریه قم برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ رئیس جمعیت هلال احمر در شهرستان جعفریه با اعلام این خبر اظهار کرد: همزمان با سراسر کشور و همچنين با توجه به لزوم آمادگی کامل دانش آموزان، در برابر حوادث و همچنين بویژه زلزله، دانش آموزان مدرسه راهنمایی ائمه طاهرین شهرستان جعفریه توسط مربی هلال احمر با اصول پناهگیری و همچنين خروج ایمن در هنگام زلزله آشنا شدند.

هادی ثانی گفت: دانش آموزان بعد از فراگیری آموزشهای امدادی در طرح ملی دادرس، به عنوان رکن آگاه در جامعه و همچنين خانواده نقش مهمی در مقابله با حوادث به عهده دارند.

وی با بیان اینکه بر این اساس تمرین و همچنين مانورها همواره می تواند سطح دانش امدادی دانش آموزان را سنجیده و همچنين آمادگی آنها را افزایش دهد افزود: در این راستا، دانش آموزان دبیرستان حضرت خدیجه( س) روستای قزل آباد شهرستان جعفریه نیز توسط مربیان هلال احمر با اصول پناهگیری و همچنين خروج ایمن در هنگام زلزله آشنا شدند و همچنين سپس مانور زلزله را اجرا کردند.

 

 

اجرای مانور زلزله در مدارس شهرستان جعفریه در تاریخ ۲۴ November 2018 | 4:21 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اجرای مانور زلزله در مدارس شهرستان جعفریه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *