اجرای طرح های ابتکاری در استان قزوین به مناسبت هفته هلال احمر/ از جشنواره استانی قصه گویی مهر تا مسابقه فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن و همچنین نظر

اجرای طرح های ابتکاری در استان قزوین به مناسبت هفته هلال احمر/ از جشنواره استانی قصه گویی مهر تا مسابقه فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن و همچنین نظر

|اجرای طرح های ابتکاری در استان قزوین به مناسبت هفته هلال احمر/ از جشنواره استانی قصه گویی مهر تا مسابقه فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن و همچنین نظر از هلال ۱۴۷|

همزمان با هفته هلال احمر، معاونت مسائل جوانان استان قزوین جشنواره قصه گویی مهر، مسابقه فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن و همچنین نظر، همایش در کلاس ماه و همچنین مسابقه هفت سنگ را برگزار می کند.

 

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان هلال احمر، دست یار مسائل جوانان استان قزوین ضمن اعلام آن خبر گفت: جشنواره استانی “قصه گویی مهر” ( لی‌لی لی‌لی حوضک) با هدف استعدادیابی بین مربیان مهدهای کودک برگزار می می شود.

نادر میرزایی با اشاره به اهمیت قصه گویی جهت کودکان افزود: توانایی و همچنین تجربه و مهارت بالا قصه گویی جهت مربیان مهدها از اصول مهم و همچنین قابل توجه می باشد که نیت و اراده داریم با اجرای جشنواره استانی قصه گویی مهر، اشخاص مستعد را شناسایی و همچنین در برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع و گوناگون و مختلف از تجربه و مهارت بالا آنان بهره بری و استفاده کنیم.

او همچنین ادامه داد: گفتن قصه جهت کودکان حول محور مهربانی و همچنین کمک به دیگران، موجب می می شود تا مفاهیم بشردوستی بهتر و همچنین درست تر به کودکان منتقل می شود و همچنین ذهن آنان معطوف به آن ارزش ها می شود.

دست یار مسائل جوانان استان قزوین در ادامه تصریح کرد: “مسابقه فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن و همچنین نظر” نیز ویژه افراد کانون های دانش آموزی در هفته هلال احمر برگزار می می شود.

میرزایی با گفتن آنکه در حوزه دانش آموزی کمتر از سایر قسمت و بخش ها برنامه جذاب و جالب و خوب سازی شده می باشد، گفت: کانون های دانش آموزی ظریف خوبی جهت اجرای طرح ها و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ها خواهند بود و همچنین سعی داریم در راستای فعال سازی آن کانون ها مسابقه فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن و همچنین نظر را برگزار کنیم.

او همچنین افزود: در آن مسابقه، دانش آموزان سه ویژگی مهم مهربان ترین دانش آموز را گفتن می کنند که بعد از ارزیابی های نهایی به بهترین نظرات جوایزی اهدا خواهد شد.

دست یار مسائل جوانان استان قزوین ادامه داد: آن مسابقه دو اثر مثبت خواهد داشت، نخست آنکه ذهن دانش آموزان معطوف به مهربانی می می شود و همچنین کمک می کند در صورتی که خود آنها به آن مساله بی توجه بوده اند، از آن پس مهربانی را سرلوحه کارهایشان قرار دهند که آن به نوعی کار تربیتی می باشد و همچنین دوم آنکه جهت ما یک کار مطالعاتی محسوب می می شود و همچنین جهت برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی های بعدی کمک کننده خواهد بود.

میرزایی در ادامه با اشاره به همایش “در کلاس ماه” گفت: آن همایش ویژه دبیران کانون های دانش آموزی می باشد تا با اصول و همچنین اهداف جمعیت هلال احمر آشنا شوند و همچنین در ادامه آن آموزش ها را به افراد کانون ها منتقل کنند.

او همچنین در پایان خاطرنشان کرد: “مسابقه هفت سنگ” نیز ویژه افراد کانون های جوانان برگزار خواهد شد که در آن برنامه جذاب و جالب و خوب از هر شهرستان یک تیم دخترک های جوان و ازدواج نکرده و همچنین یک تیم پسران جوان شرکت می کند. در آن مسابقه، هفت سنگ نمادی از اصول ۷ گانه هلال احمر خواهد بود و همچنین نفرات حاضر در مسابقه با اجرای آیتم های متنوع و گوناگون و مختلف، بایستی از آن هفت سنگ محافظت کنند و همچنین در واقع با آن بازی اصول ۷ گانه هلال احمر جهت اعضا نهادینه می می شود.

 

۲

اجرای طرح های ابتکاری در استان قزوین به مناسبت هفته هلال احمر/ از جشنواره استانی قصه گویی مهر تا مسابقه فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن و همچنین نظر در تاریخ ۴ May 2016 | 11:23 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اجرای طرح های ابتکاری در استان قزوین به مناسبت هفته هلال احمر/ از جشنواره استانی قصه گویی مهر تا مسابقه فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن و همچنین نظر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *