اجرای طرح ملی کتاب‌خوانی با شعار «کودکان امروز، مدیران فردا» در استان تهران

اجرای طرح ملی کتاب‌خوانی با شعار «کودکان امروز، مدیران فردا» در استان تهران

|اجرای طرح ملی کتاب‌خوانی با شعار «کودکان امروز، مدیران فردا» در استان تهران از هلال ۱۴۷|

طرح ملی کتاب‌خوانی با شعار «کودکان امروز، مدیران فردا» با حضور مدیرعامل و همچنين دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال‌احمر استان تهران برگزار شد.

به نقل از رابط خبری معاونت امورجوانان جمعیت هلال احمر استان تهران؛ مدیرعامل و همچنين دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال‌احمر این استان، همزمان با هفته کتاب و همچنين کتابخوانی در قالب طرح ملی کتاب‌خوانی برای کودکان با شعار «کودکان امروز، مدیران فردا» در کانون غنچه‌های هلال تهران به اجرای این طرح پرداختند.

در این برنامه جذاب و جالب و خوب حسین کتابدار، مدیرعامل استان تهران، با کتابخوانی و همچنين بیان فواید کتاب ، ضمن تشویق نونهالان به علم آموزی و همچنين ترویج فرهنگ کتابخوانی به سوالات کودکان در خصوص هلال احمر و همچنين مسائل اجرایی آن هم پاسخ داد.

کتابدار همچنین با تشریح اصول هفتگانه هلال احمر و همچنين شفاف سازی اهداف جمعیت در زمینه مفاهیم بشردوستی و همچنين نحوه کمک به دیگران با غنچه ها صحبت کرد.

مدیرعامل تهران با خواندن کتاب داستان غنچه‌ها را به نوع دوستی و همچنين احترام به پدر و همچنين مادر تشویق کرد. همچنین در این برنامه جذاب و جالب و خوب مداد رنگی به آنان اهدا کرد تا ضمن تقدیر، برای ایجاد انگیزه گامی برداشته مي شود.

در پایان، نظر غنچه ها از جمعیت هلال احمر و همچنين اصول و همچنين اهداف آن هم پرسیده شد که با توضیح فعالیت های هلال احمر و همچنين فرهنگ مهرورزی جهت ایجاد علاقمندی آنان در کمک به همنوع خاتمه یافت.

اجرای طرح ملی کتاب‌خوانی با شعار «کودکان امروز، مدیران فردا» در استان تهران در تاریخ ۵ December 2018 | 9:07 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اجرای طرح ملی کتاب‌خوانی با شعار «کودکان امروز، مدیران فردا» در استان تهران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *