اجرای طرح ملی “با مهر تا مهر” در استان قم کلید خورد

۱۱۳۷۰۵-800x600-300x138.jpg

اجرای طرح ملی “با مهر تا مهر” در استان قم کلید خورد

|اجرای طرح ملی “با مهر تا مهر” در استان قم کلید خورد از هلال ۱۴۷|

به همت معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قم طرح سراسری "با مهر تا مهر" با هدف کمک به آسیب دیدگان سیل اخیر در تامین نوشت افزار و همچنين لوازم التحریر و همچنين اسباب بازی و همچنين کتاب در ۴ مرکز پهناور و بزرگ فروشگاهی فرهنگی آغاز به کار کرد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی با اعلام این خبر گفت: از سوی نهاد جوانان جمعیت هلال احمر برای تامین اقلام فرهنگی شامل اسباب بازی، لوازم التحریر و همچنين کتاب برای کودکان و همچنين جوانان و نوجوانان منطقه ها و مناطق سیل زده انجام می مي شود.

وی اظهار کرد: این طرح به صورت ملی و همچنين همزمان با سراسر کشور در روزهای ۳۰ و همچنين ۳۱ خرداد کتابفروشی های مشارکت کننده در استان قم که این اقلام را با تخفیف در معرض خرید می گذارند اجرایی شده است.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قم در آغاز اجرای این طرح در استان قم بیان کرد: هموطنان می توانند با خرید نوشت افزار و همچنين اسباب بازی و همچنين کتاب و همچنين تحویل آن هم به مراکز معرفی شده ضمن بهره مندی از برکات این طرح خیریه جمعیت هلال احمر را برای خدمت رسانی و همچنين رساندن این اقلام به دست کودکان و همچنين جوانان و نوجوانان در منطقه ها و مناطق سیل زده همراهی کنند.

مصباحی افزود: پویش «با مهر تا مهر» در استان قم همزمان با سراسر کشور با همکاری فروشگاه ها “مجد” به نشانی: نیروگاه، ۲۰ متری زاد، نبش کوچه ۳؛ “دنیای کتاب”  به نشانی؛ خیابان صفائیه، پاساژ صفائیه، طبقه سوم فروشگاه “شهرستان کتاب” به نشانی سالاریه، میدان میثم، ابتدای کوچه ارغوان و همچنين فروشگاه قم تحریر به نشانی بلوار ۱۵ خرداد در حال اجرا است.

 

 

 

اجرای طرح ملی “با مهر تا مهر” در استان قم کلید خورد در تاریخ ۲۰ June 2019 | 7:41 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اجرای طرح ملی “با مهر تا مهر” در استان قم کلید خورد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *