اجرای طرح “ماه نشان” در استان قزوین

اجرای طرح “ماه نشان” در استان قزوین

|اجرای طرح “ماه نشان” در استان قزوین از هلال ۱۴۷|

طرح “ماه نشان” ویژه دانش آموزان بشردوست کانون های دانش آموزی جمعیت هلال احمر استان قزوین اجرا شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ همزمان با سراسر کشور “طرح ماه نشان” که به منظور آشنایی دانش آموزان بشردوست با تاریخچه، اصول، اهداف و همچنين فعالیت های جمعیت هلال احمر و همچنين آشنایی با یک تجربه و مهارت بالا امدادی است، توسط معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین اجرا شد.
در این طرح دانش آموزان بشردوست کانون‌ دانش‌آموزی مدرسه حضرت معصومه و همچنين مدرسه سمائیان از جمعیت هلال احمر شهرستان آبیک بازدید کردند و همچنين دانش آموزان با فعالیت ها و همچنين قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف جمعیت هلال احمر شهرستان آبیک از‌جمله انبار امدادی و همچنين تجهیزات آمبولانس آشنا شدند و همچنين مبحث احیای قلبی_ریوی را فرا گرفتند.
در ادامه این طرح با بازدید دانش آموزان بشردوست کانون‌ دانش‌آموزی مدرسه حضرت سکینه و همچنين مدرسه ام ابیها از پایگاه امداد و همچنين نجات و همچنين انبار جمعیت هلال احمر شهرستان البرز اجرا شد، که در این بازدید دانش آموزان با نهضت بین المللی صلیب سرخ و همچنين هلال احمر و همچنين تجهیزات آمبولانس آشنا شدند.
همچنین این طرح با بازدید دانش آموزان بشردوست کانون‌ دانش‌آموزی مدرسه پسرانه شهید موسی طاهرخانی و همچنين مدرسه دخترانه یاس نبی از جمعیت هلال احمر شهرستان تاکستان اجرا شد.
در این بازدید دانش آموزان با فعالیت ها و همچنين قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف جمعیت هلال احمر شهرستان تاکستان از‌جمله انبار امدادی آشنا شدند و همچنين نحوه کار با باند مثلثی را فرا گرفتند.
طرح ماه نشان با بازدید دانش آموزان بشردوست‌ کانون‌های دانش آموزی جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین از قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف پایگاه مرکزی امداد و همچنين نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین اجرا شد.
در این بازدید دانش آموزان با: نهضت بین المللی صلیب سرخ و همچنين هلال احمر، مرکز کنترل و همچنين هماهنگی عملیات(EOC)، تجهیزات آمبولانس، خودرو نجات و همچنين تیم آنست آشنا شدند.

اجرای طرح “ماه نشان” در استان قزوین در تاریخ ۲ February 2020 | 7:38 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اجرای طرح “ماه نشان” در استان قزوین”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *