اجرای طرح غربالگری و همچنين تب‌سنجی توسط جوانان بشردوست قزوین 

اجرای طرح غربالگری و همچنين تب‌سنجی توسط جوانان بشردوست قزوین 

|اجرای طرح غربالگری و همچنين تب‌سنجی توسط جوانان بشردوست قزوین  از هلال ۱۴۷|

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: جوانان بشردوست جمعیت هلال احمر استان قزوین به منظور اجرای طرح غربالگری و همچنين تب‌سنجی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، در سطح استان فعالیت می کنند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ دکتر حسن آصفی در این ارتباط و رابطه اظهار داشت: بر اساس وظیفه ذاتی جمعیت هلال احمر مبنی بر کاهش دردها و همچنين تسکین آلام بشری و همچنين همچنین تصمیم ستاد مقابله با کرونا در استان و همچنين ستاد پیشگیری از کرونا در جمعیت هلال احمر به منظور کنترل و همچنين پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تیم های غربالگری و همچنين تب‌سنجی، متشکل از اعضای جوانان به همراه امدادگران و همچنين داوطلبان جمعیت هلال احمر استان و همچنين با همکاری مراکز بهداشت و همچنين نیروی انتظامی در تمامی مبادی ورودی استان و همچنين سطح شهرستان مستقر شده و همچنين اقدام به غربالگری و همچنين تب سنجی اشخاص میکنند.
وی عنوان کرد: جوانان بشردوست جمعیت هلال‌احمر استان در فعالیت‌های انسان‌دوستانه همیشه پیش قدم بوده و همچنين آنها را به دل حادثه می کشاند. آنها به گونه‌ای آموزش دیده‌اند که در حوادث و همچنين رخدادها می توانند به هموطنان و همچنين هم استانی های عزیز کمک کرده و همچنين یاری رسان آنها باشند.

آصفی افزود: از همین رو جوانان بشردوست در کنار امدادگران و همچنين داوطلبان این جمعیت از ساعات ابتدایی فعالیت جمعیت‌ هلال‌احمر در پست های غربالگری و همچنين تب سنجی، به منظور کنترل و همچنين پیشگیری از شیوع ویروس کرونا  حاضر شدند، تا بتوانند حس نوعدوستی خود را در قبال همنوعان خود نشان دهند.

وی با بیان اینکه اقداماتی شامل غربالگری، تب سنجی و همچنين ارائه توصیه های آموزشی در خصوص پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در دستور کار این پستها قرار دارد، یادآور شد: در این پست ها دمای بدن اشخاص مقدار و اندازه گیری شده و همچنين در صورت تب بالا و همچنين مشکوک بودن برای اقدامات تشخیص تخصصی آنها را به مراکز درمانی هدایت می کنند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین در پایان اظهار داشت: علی رغم مشارکت میدانی اعضای جوانان، داوطلبان و همچنين امدادگران و همچنين دیگر دستگاهها، در فرآیند مقابله با کرونا در استان ، هموطنان و همچنين همشهریان عزیز نیز سعی کنند به جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا از منزل خود خارج نشوند و همچنين توصیه های بهداشتی در این زمینه را حتماً رعایت کنند‌.

اجرای طرح غربالگری و همچنين تب‌سنجی توسط جوانان بشردوست قزوین  در تاریخ ۱۲ March 2020 | 10:18 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اجرای طرح غربالگری و همچنين تب‌سنجی توسط جوانان بشردوست قزوین ”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *