اجرای طرح صبحانه سالم کانون دانش آموزی خواف در هفته سلامت

اجرای طرح صبحانه سالم کانون دانش آموزی خواف در هفته سلامت

|اجرای طرح صبحانه سالم کانون دانش آموزی خواف در هفته سلامت از هلال ۱۴۷|

در راستای ترویج فرهنگ تغذیه سالم طرح صبحانه سالم به مناسبت هفته سلامت در کانون دانش آموزی دبستان حضرت رقیه (س) برگزار شد.

به به گفته روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف؛ هادی رمضانی با اعلام آن خبر گفت: در راستای ترغیب دانش آموزان به صرف صبحانه طرح صبحانه سالم دردبستان حضرت رقیه (س) زوزن به مناسبت هفته سلامت برگزار شد.

ریاست جمعیت هلال احمر خواف افزود: صبحانه یکی از وعده‌های مهم غذایی در هر روز می باشد و همچنین در سلامت جسمی، فکری و همچنین آغاز فعالیت‌های هر روز خدا کودکان و همچنین دانش‌آموزان نقش اساسی دارد و همچنین کودکان در آن طرح یاد می گیرند که  با موادی همچون پنیر، عسل، شیر، گوجه فرنگی، خیار و همچنین میوه جدید و تو و تازه و همچنین سبزی  تغذیه سالمی داشته باشند.

گفتنی می باشد، طرح صبحانه سالم طرحی سالم و همچنین پر انرژی می باشد که دانش آموزان در یک فضای صمیمی و همچنین در کنار دوستان و همچنین هم کلاسی های خود برگزار می کنند.

افراد کانون غنچه های هلال احمر مهدکودک ستاره  خواف در جشنواره ماه پیشونی شرکت کردند

هادی رمضانی با اعلام آن خبر گفت: در جشنواره سرود ماه پیشونی که نهاد جوانان هلال احمر برگزار می کند هفت کانون غنچه های هلال احمر آن شهرستان شرکت خواهند کرد.

او همچنین تصریح کرد: آن جشنواره با هدف آشنایی افراد کانون غنچه های هلال احمر با اهداف بشردوستانه نهضت بین المللی صلیب سرخ و همچنین هلال احمر در قالب سرود برگزار می می شود.

ریاست جمعیت هلال احمر خواف افزود: در حال حاضر خواف ۷ کانون غنچه های هلال احمر دارد و همچنین با توجه به تفاهم انجام شده با بهزیستی شهرستان در بعدی آن تعداد افزایش خواهد یافت.

اجرای طرح صبحانه سالم کانون دانش آموزی خواف در هفته سلامت در تاریخ ۲۶ April 2016 | 10:01 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اجرای طرح صبحانه سالم کانون دانش آموزی خواف در هفته سلامت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *