اجرای طرح سیل مهربانی ۲ توسط جوانان هلال احمر

اجرای طرح سیل مهربانی ۲ توسط جوانان هلال احمر

|اجرای طرح سیل مهربانی ۲ توسط جوانان هلال احمر از هلال ۱۴۷|

رئیس نهاد جوانان هلال احمر از اجرا و همچنين برگزاری طرح «سیل مهربانی ۲» به همراه سایر تشکل‌های دانش آموزی به منظور کاهش آلام دانش آموزان منطقه ها و مناطق سیل‌زده از سوی این نهاد خبر داد.

ایرنا – رضا بامداد اصل افزود: این طرح در راستای اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب در خصوص بسیج همه امکانات و همچنين شهروندان و مردم شهر به منطقه ها و مناطق سیل زده و همچنين  به منظور حمایت از دانش‌آموزان و همچنين خانواده‌های آسیب‌دیده از سیل و همچنين با مشارکت و همچنين هم‌افزایی شورای هماهنگی تشکل‌های دانش‌آموزی (پیشتازان نهاد دانش‌آموزی، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، نهاد بسیج دانش‌آموزی و همچنين نهاد جوانان هلال احمر) همزمان در سراسر کشور به صورت سراسری اجرا می مي شود.

وی توضیح داد: این طرح با بهره بري و استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود تشکل های دانش آموزی و همچنين بسیج همگانی کانون های دانش‌آموزی، ‌ دانش آموزان، فرهنگیان و همچنين اولیا در تمامی مدارس سراسر کشور با حمایت و همچنين پشتیبانی مدیران واحدهای آموزشی اجرا خواهد شد تا بخشی از آلام و همچنين خسارات وارد شده به دانش‌آموزان و همچنين خانواده‌ها برطرف مي شود.
رئیس نهاد جوانان جمعیت هلال احمر اضافه کرد: اهداف اجرای این طرح جمع‌آوری هدایای نقدی و همچنين غیرنقدی و همچنين همدلی و همچنين همراهی با دانش‌آموزان و همچنين خانواده‌های آسیب‌دیده از سیل اخیر، ترویج فرهنگ نوعدوستی، تلاش، ایثار و همچنين مشارکت‌جویی در بین دانش‌آموزان است.
در ابتدای سال شمسي جاری نیز در پویش سیل مهربانی برای کمک به سیل زندگان سه استان گلستان، لرستان و همچنين خوزستان مبالغ قابل توجهی کمک نقدی جمع آوری شد.

اجرای طرح سیل مهربانی ۲ توسط جوانان هلال احمر در تاریخ ۱۵ January 2020 | 7:52 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اجرای طرح سیل مهربانی ۲ توسط جوانان هلال احمر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *