اجرای طرح با مهر تا مهر توسط جمعیت هلال احمر

اجرای طرح با مهر تا مهر توسط جمعیت هلال احمر

|اجرای طرح با مهر تا مهر توسط جمعیت هلال احمر از هلال ۱۴۷|

اجرای طرح طرح با مهر تا مهر جمعیت هلال احمر و همچنين جمع آوری کمک "لوازم التحریر و همچنين کتاب " به منظور کمک به کودکان سیل زده با مشارکت فروشگاههای کتاب رشت، لاهیجان و همچنين انزلی.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر گفت: به منظور کمک به کودکان منطقه ها و مناطق آسیب دیده از سیل با اجرای طرح ازبا مهر تا مهر، فروشگاه های شهرستان کتاب در رشت و همچنين لاهیجان ، فروشگاه بازباران در رشت کتابفروشی معلم در انزلی با تخفیف ویزه آماده جمع آوری کمک برای این طرح می باشد.

وی افزود: اعضای جوون مستقر در فروشگاه شهرستان کتاب و همچنين بازباران واقع در رشت خیابان گلسار، فروشگاه شهرستان کتاب شعبه لاهیجان همچنین کتابفروشی معلم انزلی آماده جمع آوری کمک های خریداری شده با تخفیف ۱۵ الی ۳۰ درصدی ویژه کودکان آسیب دیده از سیل و همچنين ارسال برای آنان می باشد.

دست يار جوانان جمعیت هلال احمر استان گفت: این طرح از ۳۰ خرداد آغاز و همچنين تا ۴ تیر ادامه دارد که شهروندان و مردم شهر نوعدوست گیلان می توانند با حضور در این فروشگاههای کتاب و همچنين لوازم التحریر با تخفیف ویژه خرید و همچنين به اعضای مستقر در فروشگاه تحویل نمایند.

امید عظیمیان افزود: کمک های بعد از جمع آوری توسط تیم سحر “حمایت روانی ” به دست کودکان منطقه ها و مناطق سیل زده می رسد.

اجرای طرح با مهر تا مهر توسط جمعیت هلال احمر در تاریخ ۲۳ June 2019 | 12:42 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اجرای طرح با مهر تا مهر توسط جمعیت هلال احمر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *