آیین تکریم و همچنين معارفه رئیس پیشین و همچنين سرپرست جدید نهاد جوانان برگزار شد/تاکید رئیس جمعیت هلال احمر بر ضرورت گسترش کمی و همچنين کیفی طرح دادرس

آیین تکریم و همچنين معارفه رئیس پیشین و همچنين سرپرست جدید نهاد جوانان برگزار شد/تاکید رئیس جمعیت هلال احمر بر ضرورت گسترش کمی و همچنين کیفی طرح دادرس

|آیین تکریم و همچنين معارفه رئیس پیشین و همچنين سرپرست جدید نهاد جوانان برگزار شد/تاکید رئیس جمعیت هلال احمر بر ضرورت گسترش کمی و همچنين کیفی طرح دادرس از هلال ۱۴۷|

روز قبل مراسم تکریم دکتر شهاب الدین صابونچی رئیس پیشین نهاد جوانان و همچنين معارفه علی گنج کریمی سرپرست جدید این نهاد با حضور دکتر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر برگزار شد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر در این مراسم دکتر علی اصغر پیوندی با اشاره به اهمیت دوران جوانی گفت: این رده سنی نیازمند برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی دقیق است و همچنين باید روحیه این جوانان را به خوبی شناخت. همچنین انتظارات مقام معظم رهبری و همچنين حکومت از نهاد های متولی در حوزه جوانان بسیار بالا است و همچنين تاکید زیادی بر رشد و همچنين تعالی و همچنين بالندگی این قشر دارند.

وی افزود: نهاد جوانان باید زمینه‌ساز حضور اکثریت جوانان را فراهم کند و همچنين در این راستا باید از فضای مجازی، ظرفیت صدا و همچنين سیما بهره برد. این نهاد همچنین باید تعامل با سایر نهادهای همسو و همچنين فعال در حوزه جوانان را مورد تاکید قرار بدهد.

رئیس جمعیت هلال احمر گسترش شبکه های مویرگی، بهره گیری از ظرفیت دانشگاه ها و همچنين مدارس، ارتباط با تشکل های دانشگاهی و همچنين حوزه های علمیه تاکید کرد و همچنين ادامه داد: طرح دادرس شامل طرح های موفق نهاد جوانان است که در راستای گسترش آن هم باید ظرفیت مدارس غیردولتی و همچنين غیرانتفاعی را مد نظر قرار داده مي شود و همچنين باید از ظرفیت ۸ هزار مدرسه عبور کنیم. همچنین باید توسعه کمی و همچنين کیفی این طرح را نیز مدر نظر قرار داد.

پیوندی با اشاره به جذب اعضا در نهاد جوانان گفت: در این موضوع حتما باید با توجه به سند چشم انداز جمعیت، اعضای نهاد جوانان گسترش پیدا کند. جذب حداکثری سرلوحه کار قرارگیرد.

وی همچنین تاکید کرد: در خصوص استارتاپ ها و همچنين کارآفرینی باید به صورتی جدی و همچنين عملیاتی اقدام مي شود.
رئیس جمعیت هلال احمر همچنین گفت: موضوع ادغام نهاد جوانان و همچنين داوطلبان نیز موضوعی است که اساسا نباید مطرح مي شود این دو باید جداگانه وظایف خود را انجام دهند.

آیین تکریم و همچنين معارفه رئیس پیشین و همچنين سرپرست جدید نهاد جوانان برگزار شد/تاکید رئیس جمعیت هلال احمر بر ضرورت گسترش کمی و همچنين کیفی طرح دادرس در تاریخ ۲۰ August 2019 | 8:52 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آیین تکریم و همچنين معارفه رئیس پیشین و همچنين سرپرست جدید نهاد جوانان برگزار شد/تاکید رئیس جمعیت هلال احمر بر ضرورت گسترش کمی و همچنين کیفی طرح دادرس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *