آیین استقبال از ماه محرم و همچنين اقامه عزای امام و پيشوا حسین توسط جوانان هلال احمر استان فارس

استقبال-از-ماه-محرم-اقامه-عزای-امام-و-پيشوا-حسین-توسط-جوانان-هلال-احمر-استان-فارس-1-261x300.jpg

آیین استقبال از ماه محرم و همچنين اقامه عزای امام و پيشوا حسین توسط جوانان هلال احمر استان فارس

|آیین استقبال از ماه محرم و همچنين اقامه عزای امام و پيشوا حسین توسط جوانان هلال احمر استان فارس از هلال ۱۴۷|

جوانان هلال احمر استان فارس در شهرستان های خرم بید، قیرو کارزین و همچنين فیروز آباد آیین استقبال از ماه محرم و همچنين اقامه عزای امام و پيشوا حسین را بر پا کردند.

به نقل از روابط عمومی جوانان هلال احمر استان فارس؛ بنا بر گزارشات ارسالی رابطین خبری در استان فارس، کانون های جوانان در شعب قیروکارزین؛ خرم بید، زرین دشت و همچنين مرودشت با سیاه پوشی کانون ها و همچنين مراکز مسائل جوانان به استقبال مراسم عزاداری حضرت سیدشهدا علیه السلام رفتند و همچنين بار دیگر رنگ و همچنين بوی محرم در کانون های سراسر شعب فارس پیچید.

غلامحسین تجلی نیز در پیامی ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری سید و همچنين سالار شهیدان گفت: همزمان با فرارسیدن ماه محرم و همچنين ایام عزاداری امام و پيشوا حسین علیه السلام و همچنين یاران با وفایش که همه ساله بر عظمت و همچنين جلال آن هم افزوده می مي شود، حال و همچنين هوای جوانان و همچنين کانون ها در این ایام با شور و همچنين حال جوانی در هلال احمر برپاست و همچنين شهرستان های قیروکارزین خرم بیدبا سیاه پوش نمودن مراکز و همچنين واحد های جوانان همچون سنوات پیش در آغاز ماه محرم به استقبال ماه عزای حسین (ع) رفتند.

دست يار مسائل جوانان هلال احمر فارس همچنین در ادامه گفت: امام و پيشوا حسین و همچنين یارانش نمونه های بارز انسانیت و همچنين شکوفایی حق بر باطل و همچنين شناخت راه درست خواهند بود که جوانان با شناخت این الگوی پهناور و بزرگ بر توانمندی خود در انجام کار نیک می افزایند.

وی در پایان از برنامه جذاب و جالب و خوب های ایام محرم خبر داد و همچنين گفت: آشنایی با این الگوی پهناور و بزرگ انسانیت و همچنين شناخت و همچنين گسترش فرهنگ عاشورایی نیاز به زینبیونی دارد برای رشادت و همچنين اعضای جوانان در این ایام از برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع و گوناگون و مختلف مانند برگزاری جلسات عزاداری، زیارت عاشورا و همچنين … برای این هدف بهره بري و استفاده خواهند کرد.

آیین استقبال از ماه محرم و همچنين اقامه عزای امام و پيشوا حسین توسط جوانان هلال احمر استان فارس در تاریخ ۱۲ September 2018 | 12:14 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آیین استقبال از ماه محرم و همچنين اقامه عزای امام و پيشوا حسین توسط جوانان هلال احمر استان فارس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *