آموزش پیشگیری از اعتیاد جوانان سیستان و همچنين بلوچستان در قالب طرح پیمان

آموزش پیشگیری از اعتیاد جوانان سیستان و همچنين بلوچستان در قالب طرح پیمان

|آموزش پیشگیری از اعتیاد جوانان سیستان و همچنين بلوچستان در قالب طرح پیمان از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمرسیستان و همچنين بلوچستان از برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری اولیه از اعتیاد با عنوان طرح ارتقاء سطح سلامت جامعه خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان؛ علیرضا میری دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر گفت: کارگاه آموزشی پیشگیری اولیه ازاعتیاد با عنوان طرح ارتقاء سطح سلامت جامعه برای اعضا جدیدالورود نهاد جوانان در شهرستان سراوان برگزار شد.

وی افزود: ۴۰ فرد يا شخص از اعضا برادر و همچنين همچنین مسئولین شهرستانی در این کارگاه آموزشی شرکت کردند.

میری تصریح کرد: این کارگاه ها بر اساس انعقاد تفاهم نامه جمعیت هلال احمر و همچنين ستاد مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر با هدف بستر سازی برای ریشه کنی مواد اعتياد آور و مخدر، توجه به اشتغال، مسائل فرهنگی، اجتماعی و همچنين عاطفی جوانان و همچنين جوانان و نوجوانان و همچنين کمک به بنیان خانواد‌ها برگزار می مي شود.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر اظهار داشت:حضور جوانان و نوجوانان و همچنين جوانان در برنامه جذاب و جالب و خوب‌های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنين آموزش‌هایی که نهاد جوانان برای آنها در نظر می‌گیرد موجب ارتقاء نشاط اجتماعی و همچنين پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در آنها می‌مي شود.

میری ادامه داد: بعد از پایان این کارگاه دوروزه برای شرکت کنندگان گواهینامه آموزشی ۱۶ ساعته با امضا مدیر عامل جمعیت هلال احمر و همچنين دبیرشورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر استان صادر خواهد شد.

آموزش پیشگیری از اعتیاد جوانان سیستان و همچنين بلوچستان در قالب طرح پیمان در تاریخ ۳۰ September 2018 | 10:22 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آموزش پیشگیری از اعتیاد جوانان سیستان و همچنين بلوچستان در قالب طرح پیمان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *