آموزش پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در قالب طرح پیمان از برنامه جذاب و جالب و خوب های هلال احمر برای جوانان سیستان و همچنين بلوچستان است

آموزش پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در قالب طرح پیمان از برنامه جذاب و جالب و خوب های هلال احمر برای جوانان سیستان و همچنين بلوچستان است

|آموزش پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در قالب طرح پیمان از برنامه جذاب و جالب و خوب های هلال احمر برای جوانان سیستان و همچنين بلوچستان است از هلال ۱۴۷|

کارگاه آموزش پیشگیری اولیه ازاعتیاد (مقدماتی) ویژه ۴۰ فرد يا شخص از خواهران عضو جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان؛ محمدرضا کرد کارشناس مسائل جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر در افتتاحیه کارگاه آموزش پیشگیری اولیه از اعتیاد در خصوص زمینه های اجتماعی و همچنين انگیزه های روی آوری جوانان به اعتیاد سخنرانی کرد.

وی درک، شناسایی و همچنين نحوه برخورد مناسب را در هر دو زمینه مرهون بهره بري و استفاده از پژوهش های روان شناسان و همچنين جامعه شناسان دانست و همچنين تلاش و همچنين حرکت جوانان را در مسیر آرمان های انقلاب اسلامی مورد تاکید قرار داد.

در این کارگاه که با حضور دست يار فرماندار و همچنين دیگر مسئولین شهرستانی برگزار شد، مدرس متخصص دوره در خصوص مواردی از قبیل تجربه و مهارت بالا های زندگی، سبک زندگی سالم، دانش افزایی در خصوص ضرورت و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب پیشگیری از مصرف مواد در دانشگاه ها_ آشنایی با مراحل اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب حوزه پیشگیری از مصرف مواد ـ آشنایی با عوامل خطر و همچنين محافظتی ـ آشنایی با برنامه جذاب و جالب و خوب های یاری رسانی جوانان بحث و همچنين تبادل نظر کردند.

کرد بر ضرورت برگزاری از دوره های پیشگیری از اعتیاد تاکید کرد و همچنين گفت: با برگزاری این گونه دوره ها تا حدودی می قدرت پیرامون تهدیدات ناشی از مواد اعتياد آور و مخدر روشنگری کرد.

وی با بیان این که جمعیت هلال احمربرای پیشگیری از اعتیاد ظرفیت فرهنگی عظیمی دارد افزود: این نهاد در قسمت و بخش پیشگیری از مواد اعتياد آور و مخدر برنامه جذاب و جالب و خوب هایی دارد تا اقشار تاثیر گذار را آموزش بدهد.

کارشناس مسائل جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر نیز با تاکید بر تاثیر گذاری کارگاههای آموزشی بر پیشگیری از آسیب های اجتماعی، گفت: این کارگاه ها ویژه اعضای جدیدالورود نهاد جوانان در دو روز به مدت ۱۶ ساعت برگزار می مي شود.

کرد همچنین تصریح کرد: به منظور آشنایی با آسیب های مواد اعتياد آور و مخدر نمایشگاه عکس و همچنين کتاب با موضوعات متنوع و گوناگون و مختلف نظیر ورزش همیشه اعتیاد هرگز و همچنين تبعات مضر و همچنين بد مصرف در محل برگزاری کارگاه آموزشی و همچنين با همکاری معاونت اجتماعی نیروی انتظای برپا شد.

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه ها را آگاه سازی دانشجویان و همچنين جوانان با انواع مواد اعتياد آور و مخدر و همچنين آسیب های ناشی ازآنها عنوان کرود یادآور شد: اجتماعی کردن مواد اعتياد آور و مخدر به بهره گیری از ظرفیت تشکل های شهروندان و مردم شهر نهاد و همچنين نهادهای مدنی یک ضرورت است.

آموزش پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در قالب طرح پیمان از برنامه جذاب و جالب و خوب های هلال احمر برای جوانان سیستان و همچنين بلوچستان است در تاریخ ۱ October 2018 | 8:17 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آموزش پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در قالب طرح پیمان از برنامه جذاب و جالب و خوب های هلال احمر برای جوانان سیستان و همچنين بلوچستان است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *