آمـوزش جـوانـان؛ حاصـل تعـامـل شبکه بهداشت و همچنين جمعیت هلال احمر در استان اصفهـان

اصفهان-1-300x200.jpg

آمـوزش جـوانـان؛ حاصـل تعـامـل شبکه بهداشت و همچنين جمعیت هلال احمر در استان اصفهـان

|آمـوزش جـوانـان؛ حاصـل تعـامـل شبکه بهداشت و همچنين جمعیت هلال احمر در استان اصفهـان از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان از تعامل جمعیت هلال احمر و همچنين شبکه بهداشت این استان در راستای آموزش موثر به جوانان و همچنين جوانان و نوجوانان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدرعلی خانبازی گفت: در ادامه تعامل میان دستگاههای اجرایی، جلسه مشترکی با حضور رئیس مرکز بهداشت استان، دست يار بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی، دست يار فنی و همچنين روسای ادارات و همچنين کارشناسان شبکه بهداشت استان و همچنين سرپرست جمعیت هلال احمر استان اصفهان، دست يار جوانان و همچنين رئیس اداره جوانان و همچنين دانشجویی  برگزار شد.

خانبازی تصریح کرد: در این جلسه رئیس شبکه بهداشت استان ضمن قدردانی از همکاری خوب و همچنين ارزنده جمعیت هلال احمر با آن هم دستگاه، معاونت جوانان هلال احمر را دستگاه برتر در اجرای طرحهای تجربه و مهارت بالاآموزی در قالب سخت کوشی و همچنين تلاش جوانان و نوجوانان و همچنين کارگاههای ازدواج موفق دانست.

وی افزود: سرپرست جمعیت هلال احمر استان نیز از همکاریهای مشترک در برنامه جذاب و جالب و خوبها استقبال کرده و همچنين خواستار شناسایی و همچنين بررسی زمینه همکاریهای مشترک در هر دو دستگاه در راستای خدمت بیشتر به شهروندان به ویژه جوانان و همچنين جوانان و نوجوانان در برنامه جذاب و جالب و خوبسازی، برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنين اجرا شد.

خانبازی با اشاره به کارگاههای مشترک میان دو دستگاه تبیین کرد: برگزاری سلسه کارگاههای ازدواج موفق در شعب دهاقان، شهرضا، اصفهان، خمینیشهرستان، مبارکه و همچنين لنجان با حضور ۲۳۵ فرد يا شخص عضو، برگزاری کارگاه تربیت مربی تجربه و مهارت بالا آموزی سخت کوشی و همچنين تلاش با حضور ۵۰ فرد يا شخص از جوانان سراسر استان و همچنين انتقال آموزهها به جوانان و نوجوانان در ۲۰ شهرستان استان با بهره مندی بیش از ۲۵۰ فرد يا شخص از جوانان و نوجوانان بخشی از همکاریهای این دو دستگاه بوده است.

آمـوزش جـوانـان؛ حاصـل تعـامـل شبکه بهداشت و همچنين جمعیت هلال احمر در استان اصفهـان در تاریخ ۸ December 2019 | 10:45 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آمـوزش جـوانـان؛ حاصـل تعـامـل شبکه بهداشت و همچنين جمعیت هلال احمر در استان اصفهـان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *