آغاز نشست دبیران کانون‎های دانشجویی دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور در استان بوشهر

آغاز نشست دبیران کانون‎های دانشجویی دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور در استان بوشهر

|آغاز نشست دبیران کانون‎های دانشجویی دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور در استان بوشهر از هلال ۱۴۷|

نشست دبیران کانونهای دانشجویی دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور با حضور دست يار دانشجویی و همچنين جوانان جمعیت هلال احمر کشور در استان بوشهر آغاز شد.

 

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان؛ دست يار دانشجویی و همچنين جوون نهاد جوانان جمعیت هلال احمر کشور در افتتاحیه مجمع این مراسم گفت: شادابی اندیشهها و همچنين باروری ارزشها در ذهن تشنه جامعه، ارتباط تنگاتنگ با باورهای بشردوستی و همچنين آرمانهای دینی دارد.

دکتر محمدرضا منصوری با اشاره به رضایت خداوند در انجام سرويس ها و خدمات داوطلبانه تصریح کرد: نهاد جوانان جمعیت هلال احمر به عنوان قدیمیترین تشکل فعال در مسائل جوانان، با هدف توسعه مشارکت جوانان در تصمیم گیریها  و همچنين فعالیتهای مرتبط به آن هم، تربیت و همچنين آموزش جوانان برای آماده سازی در انجام سرويس ها و خدمات امدادی و همچنين عام المنفعه را از مهمترین رسالتهای خود می داند.

وی افزود: نجات جان اشخاص محصور در زیر آوار  سنگین زلزله، خرسند سازی کودکان متاثر از حوادث و همچنين بلایا، خدمت‌رسانی به شهروندان و مردم شهر گرفتار در منطقه ها و مناطق سیل‌زده، کمک به فرهنگ‌سازی در برخی چالش‌های زیست‌محیطی و همچنين ارائه سرويس ها و خدمات و همچنين آموزشهای مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري در حوزه گسترده و همچنين متنوع آسیب‌های اجتماعی مانند جلوگیری از اعتیاد، حفظ کانون خانواده، ارایه سرويس ها و خدمات بشر دوستانه و همچنين امدادی در منطقه ها و مناطق محروم همگی یک وجه مشترک دارند و همچنين آن هم جلب رضایت شهروندان و مردم شهر و همچنين درنتیجه خشنودی خداوند است.

منصوری تبیین کرد: یکی از رسالت‌های جمعیت هلال‌احمر، ایجاد زمینه مناسب برای مشارکت جوانان در سطوح متنوع و گوناگون و مختلف جامعه در همین راستا بوده و همچنين شرط عضویت در نهاد جوانان هلال احمر نیز علاقه به این قبیل فعالیتها است.

منصوری ضمن تبریک به همه دبیران برای انتخاب این نهاد شهروندان و مردم شهر نهاد همچنین آرزوی موفقیت و همچنين سربلندی برای ایشان اضافه کرد: عضویت افتخاری دانشجویان در کانون‌های دانشجویی هلال‌احمر نشان از علاقه‌مندی آنان به ارائه سرويس ها و خدمات اجتماعی، امدادی و همچنين فرهنگ‌سازی در جامعه دارد.

وی با اشاره به نقش با ارزش حضور جوانان در امدادرسانی به شهروندان و مردم شهر افزود: یکی از رسالت‌های جمعیت هلال‌احمر ایجاد زمینه مناسب برای مشارکت جوانان در فرایندهای جذب، توانمندسازی و همچنين مشارکت آنان در سطوح متنوع و گوناگون و مختلف اجتماعی است.

 دکتر منصوری ادامه داد: یکی از وظایف مهم نهاد جوانان این است که با ظرفیت سازی و همچنين ایجاد زیر ساختهای مناسب برای جذب و همچنين فعالیتهای بشردوستانه و همچنين امدادی در راستای اصول و همچنين اهداف جمعیتهای ملی اقدام نماید. همچنین این نهاد با ساماندهی جوانان در قالب کانون‌های متنوع و گوناگون و مختلف هلال‌احمر، انجام انتخابات و همچنين تشکیل مجمع به عنوان راهکاری برای اجرایی نمودن این دغدغه، در آماده‌سازی آنان برای تصمیم‌گیری و همچنين تصمیم سازی در بالاترین سطوح نهاد اقدام می‎کند.

دست يار دانشجویی و همچنين جوانان جمعیت هلال احمر کشور در پایان ضمن ابراز تشکر از وزارت بهداشت، درمان و همچنين آموزش پزشکی برای تشکیل مجمع تخصصی دبیران کانون‎های دانشجویی هلال احمر در دانشگاه های علوم پزشکی اظهار داشت: امید است این سازماندهی در راستای نیل به اهداف جمعیت هلال احمر موثر و همچنين مفید واقع گردد و همچنين مصداق  حدیث معصوم؛” من لم یشکرالمنعم من المخلوقین، لم یشکرالله عزوجل” از سرويس ها و خدمات و همچنين تلاش‎های همکاران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به جهت میزبانی شایسته این مجمع  تشکر و همچنين قدردانی نمود و همچنين سلامتی، سعادتمندی و همچنين توفیق روز افزون همگان را در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ‌از خداوند متعال خواستارم

آغاز نشست دبیران کانون‎های دانشجویی دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور در استان بوشهر در تاریخ ۱۰ February 2020 | 4:57 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آغاز نشست دبیران کانون‎های دانشجویی دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور در استان بوشهر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *