آغاز مسابقات رفاقت مهر مرحله شهرستانی در سیستان و همچنين بلوچستان

آغاز مسابقات رفاقت مهر مرحله شهرستانی در سیستان و همچنين بلوچستان

|آغاز مسابقات رفاقت مهر مرحله شهرستانی در سیستان و همچنين بلوچستان از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان سیستان و همچنين بلوچستان از آغاز مرحله شهرستانی بیست و همچنين نهمین دوره مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر در استان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان؛ علیرضا میری دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر با اعلام این خبر گفت: بیست و همچنين نهمین دوره مسابفات رفاقت مهر با شعار جوانان، رفاقت مهر، فرهنگ بشردوستی برگزار می مي شود.

وی تصریح کرد: در این مسابقات اعضای جوانان در آیتم های اسکان اضطراری، حمل مصدوم، امداد و همچنين کمک های اولیه و همچنين زبان انگلیسی به صورت انفرادی و همچنين گروهی به تفکیک خواهران و همچنين برادران با یکدیگر به رقابت میپردازند.

میری در ادامه افزود: براساس جدول زمانبندی شهرستان ها از سوم مهرماه این مسابقات در شعب جمعیت هلال احمر در حال برگزاری است.

دست يار مسائل جوانان استان سیستان و همچنين بلوچستان با اشاره به ثمرات خوب برگزاری این مسابقات گفت: حضور جوانان همیشه سبب رشد و همچنين پویایی جمعیت هلال احمر بوده و همچنين شور و همچنين انگیزه آنان سبب انگیزه بیشتر هلال احمر درزمینه های خدمت رسانی به شهروندان و مردم شهر می مي شود.

گفتنی است؛ مرحله استانی بیست و همچنين نهمین دوره مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر ۱۷ و همچنين ۱۸ مهرماه با حضور تیم های برتر مرحله شهرستانی از سراسر استان و همچنين نماینده نهاد جوانان در اردوگاه فاطمه الزهرا (س) زاهدان برگزار خواهد شد

آغاز مسابقات رفاقت مهر مرحله شهرستانی در سیستان و همچنين بلوچستان در تاریخ ۲۶ September 2018 | 11:30 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آغاز مسابقات رفاقت مهر مرحله شهرستانی در سیستان و همچنين بلوچستان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *