آغاز مسابقات رفاقت مهر مرحله استانی برادران با حضور ۲۲ تیم از سراسر استان فارس

مهر-فارس-1-300x225.jpg

آغاز مسابقات رفاقت مهر مرحله استانی برادران با حضور ۲۲ تیم از سراسر استان فارس

|آغاز مسابقات رفاقت مهر مرحله استانی برادران با حضور ۲۲ تیم از سراسر استان فارس از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان هلال احمر استان فارس از اولین دور پذیرش ۲۲ تیم از جوانان سراسر استان فارس از اعضای تیم های برتر مرحله شهرستانی در بیست و همچنين نهمین دوره مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر ویژه برادران به میزبانی مرکز استان و همچنين معاونت مسائل جوانان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جوانان هلال احمر فارس؛ غلامحسین تجلی با اشاره به برگزاری مسابقات رفاقت مهر در مرحله استانی افزود: مسابقات سراسری رفاقت مهر از فعالیت هایی است که با ایجاد انگیزه و همچنين فعالیت شدید در رقابتی دوستانه که با استقبال ویژه از سوی اعضای جوانان مورد توجه قرار گرفته است در بیسنت و همچنين نهمین دوره به صورت پویا و همچنين اثر قسمت و بخش در حال انجام است.

وی در ادامه گفت: مرحله استانی بیست و همچنين نهمین دوره مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر در دوره برادارن از تاریخ ۱۸ لغایت ۱۹ شهریور ماه سال شمسي جاری در محل معاونت مسائل جوانان و همچنين جمعیت مرکزی هلال احمر فارس برگزار می مي شود و همچنين ۲۲ تیم جوانان از شهرستان های استان در مرحله پذیرش قرار گرفتند.

اعتماد مسئول پذیرش مسابقات گفت: این مسابقات با حضور اعضای کانون های دانشجویی، جوانان، روستایی که دوره های آموزشی را گذرانده و همچنين حداقل یک سال شمسي از شروع عضویت آنان قبل باشد برگزار شده است.

عظیمی مدیر میدانی مسابقات امدادی گفت: مراسم افتتاحیه بیست و همچنين نهمین دوره مسابقات برادران در مرحله استانی در سالن جمعیت هلال احمر با حضور و همچنين معرفی دست يار مسائل جوانان؛ تیم داوری و همچنين کارشناس جوانان و همچنين دانشجویی جوانان استان فارس برگزار شد و همچنين سر داور مسابقات راهنمایی های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را انجام داد.

این مسابقات در حالی آغاز شده است که جوانان فعال و همچنين منتخب شهرستانی از آمادگی کامل و همچنين با دانش امدادی کافی در این مسابقات شرکت کرده اند و همچنين این مسابقات به مدت دو روز برگزار می مي شود.

آغاز مسابقات رفاقت مهر مرحله استانی برادران با حضور ۲۲ تیم از سراسر استان فارس در تاریخ ۹ September 2018 | 11:55 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آغاز مسابقات رفاقت مهر مرحله استانی برادران با حضور ۲۲ تیم از سراسر استان فارس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *