آغاز طرح شوق رویش در کرج

آغاز طرح شوق رویش در کرج

|آغاز طرح شوق رویش در کرج از هلال ۱۴۷|

طرح شوق رویش برای غنی سازی زمان بيکاري و اوقات تفريح جوانان و نوجوانان و همچنين جوانان در جمعیت هلال احمر شهرستان کرج آغاز شد.

 

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز؛رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کرج از برگزاری کارگاه تجربه و مهارت بالا های زندگی توسط اعضای جوانان در شهرستان کرج خبرداد و همچنين گفت: این طرح با هدف بهینه کردن و همچنين غنی‌سازی زمان بيکاري و اوقات تفريح جوانان و نوجوانان و همچنين جوانان در فصل تابستان اجرا می مي شود.

وی افزود: محورهای متنوع و گوناگون و مختلف فعالیت‌های زمان بيکاري و اوقات تفريح در طرح شوق رویش شامل برنامه جذاب و جالب و خوب‌های فرهنگی و همچنين اجتماعی، برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آموزشی، برنامه جذاب و جالب و خوب‌های بشر دوستانه و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های مذهبی و همچنين مناسبتی می‌مي شود.

سید فتح اله هاشم نژاد تصریح کرد: کارگاه تجربه و مهارت بالا های زندگی در شهرستان کرج به مدت ۳۰ساعت در ۱۰جلسه‌برگزار می مي شود.

به گفته این مقام مسئول، عبدی مدرس این کارگاه آموزشی در نخستین جلسه گفت: خودآگاهی به معنی توانایی خودشناسی و همچنين آگاهی از نقاط نيرو و همچنين ضعف، آرزوها، ترس‌ها و همچنين خواسته‌هایمان است.

وی ادامه داد: این توانایی به ما کمک می‌کند که یک دیدگاه واقع‌گرایانه نسبت به خودمان داشته باشیم و همچنين حقوق و همچنين مسئولیت‌هایمان را بهتر بشناسیم.

هاشم نژاد در پایان اشاره کرد: آموزش رفتارهای صحیح اجتماعی و همچنين تجربه و مهارت بالا‌های زندگی به جوانان و همچنين آگاه‌سازی کامل خانواده‌ها از نیازهای مهم کشور است که نهاد جوانان به سهم خود تلاش دارد تا از ظرفیت‌های موجود در سراسر کشور در راستای رسیدن به آن هم بهره ببرد.

آغاز طرح شوق رویش در کرج در تاریخ ۳۰ June 2019 | 10:36 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آغاز طرح شوق رویش در کرج”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *