آغاز برگزاری المپیاد مقدماتی در استان آذربایجان غربی‎

آغاز برگزاری المپیاد مقدماتی در استان آذربایجان غربی‎

|آغاز برگزاری المپیاد مقدماتی در استان آذربایجان غربی‎ از هلال ۱۴۷|

سوت آغاز برگزاری هفتمین المپیاد آماده مقدماتی در استان آذربایجان غربی زده شد.

به نقل از روابط عمومی چمعیت هلال احمر استان اذربایجان غربی، دست يار مسائل جوانان استان از اجرای هفتمین المپیاد آماده در شهرستان های استان آذربایجان غربی خبر داد.

دست يار مسائل جوانان استان در خصوص اجرای این دوره از مسابقات آماده گفت: یکی از طرح های نهاد جوانان که امروره آوازه اش در سطح ایران پیچیده، آموزش طرح ملی دادرس(دانش آموز آماده در روزهای سخت) می باشد. وی افزود دادرسان بعد از فراگیری این طرح وارد فاز دیگری که مرتبط با این طرح بوده می شوند.

نجف آذرنیوتور تصریح کرد که بعد از یادگیری آموزش های طرح ملی دادرس، به جهت سنجش آموخته های دادرسان، شناسایی استعداد و همچنين توانایی آن هم ها و همچنين توقویت این توانایی ها، کلیه دادرسان در مسابقات آماده(المپیاد تجربه و مهارت بالا های امدادی دادرسان هلال احمر) شرکت می کنند.

آذرنویتور در ادامه افزود: این المپیاددر مرحله مقدماتی در سه قسمت و بخش(درون مدرسه ای، منطقه ای و همچنين شهرستانی) برگزار خواهد شد. به طوری که بعد از آزمون درون مدرسه ایی ۱۴ فرد يا شخص انتخاب و همچنين در مسابقات منطقه یی شرکت کرده و همچنين بعد از موفقیت در مرحله منطقه ایی در مسابقات شهرستانی با دیگر مدارس شهرستان خود به رقابت خواهند پ‍رداخت و همچنين در نهایت یک تیم ۱۴ نفره از یک مدرسه شهرستان به نمایندگی از دیگر تیم های شهرستانی به المپیاد مرحله استانی راه پیدا مي کند.

دست يار مسائل جوانان در این خصوص افزود: شهرستان یکی بعد از دیگری به مناسبت چهلمین سال شمسي پیروزی انقلاب اسلامی گرامیداشت دهه تبريک و مبارک فجر در حال برگزاری این دوره از مسابقات خواهند بود.

وی افزود: شهرستان های سردشت و همچنين شاهین دژ از شهرستان هایی بودند که به تا حال المپیاد مقدماتی را برگزار کردند.

 

آغاز برگزاری المپیاد مقدماتی در استان آذربایجان غربی‎ در تاریخ ۱ February 2019 | 4:25 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آغاز برگزاری المپیاد مقدماتی در استان آذربایجان غربی‎”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *