آشتی ۹۰۰ عضو غنچه های هلال گیلان با یار مهربان

آشتی ۹۰۰ عضو غنچه های هلال گیلان با یار مهربان

|آشتی ۹۰۰ عضو غنچه های هلال گیلان با یار مهربان از هلال ۱۴۷|

به منظور گسترش فرهنگ کتابخوانی در ۳۹ مرکز پیش دبستانی و همچنين مهدکودک ۸۹۴ عضو غنچه های هلال در طرح پند مهربانی شرکت نمودند .

 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با توجه به اهمیت گسترش کتابخوانی در بین کودکان گفت: اهمیت کتاب و همچنين کتاب خوانی بر هیچ کس پوشیده نیست و همچنين طرح پند مهربانی با هدف ترویج و همچنين نهادینه کردن فرهنگ کتابخوانی در مهدهای کودک و همچنين مراکز پیش دبستانی سراسر استان برگزار شد .

وی افزود : تشویق و همچنين علاقه مند کردن کودکان عضو کانون غنچه های هلال به کتاب و همچنين کتابخوانی ، ترغیب کودکان به کسب تجربه و مهارت بالا خواندن و همچنين گوش دادن و همچنين نیز فرهنگ اهدای کتاب به یکدیگر از مهمترین اهداف این طرح است .

پند مهربانی از زبان یار دیرین و همچنين مهربان زمینه ساز اشاعه فرهنگ بشردوستی

امید عظمیان دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان گفت : کتاب خوانی برای کودکان ، تمرینی برای کسب تجربه و مهارت بالا های اجتماعی، تعامل و همچنين گفت وگو با دیگران و همچنين نیز تمرین و همچنين تجربه ای برای خوب گوش دادن به شمار می رودهمچنین قصه خوانی سبب می مي شود تا دایره لغات کودکان بیشتر شده ضمن آشنایی با واژه های جدید حس کنجکاوی و همچنين تحقیق را نیز در آنان افزایش می دهد .

و همچنين یدر ادامه افزود : کمک به افزایش سرانه مطالعه و همچنين یادگیری در بین اعضای غنچه های هلال در کنار کارشناسان مسائل جوانان شعب در جشن کتاب و همچنين خواندن آن هم و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنين تدبیر مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري جهت بازدی از نمایشگاههای کتاب و همچنين کتابخانه های عمومی شهرستان با اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های طرح پند مهربانی در استان بود .

 

آشتی ۹۰۰ عضو غنچه های هلال گیلان با یار مهربان در تاریخ ۱۰ December 2019 | 1:13 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آشتی ۹۰۰ عضو غنچه های هلال گیلان با یار مهربان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *