آئین تجلیل از جوانان داوطلب برتر در گناباد انجام شد

آئین تجلیل از جوانان داوطلب برتر در گناباد انجام شد

|آئین تجلیل از جوانان داوطلب برتر در گناباد انجام شد از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان هلال احمر خراسان رضوی از تجلیل ۱۱ فرد يا شخص از اعضا جوانان داوطلب برتردر مراسم تقدیر از داوطلبان استان خبر داد.

 

 

مدیر عامل هلال احمر خراسان رضوی گفت: جمعیت هلال احمر نهادی باسابقه، مردمی و همچنين خیریه است و همچنين ریشه در آب و همچنين کامیاب به حرکت رو به رشد و همچنين خیرخواهانه خود ادامه می‌دهد.
دڪتر سید مجتبی احمدی در آیین تجلیل از داوطلبان برتر جمعیت هلال احمر استان با اشاره به برخی تخریب‌ها و همچنين بییمهری‌های اخیر نسبت به این نهاد، خاطرنشان کرد: حضور داوطلبان به عنوان بازوان توانمند این جمعیت است و همچنين این حرکتهای ارزشمند داوطلبی باعث رشد و همچنين برکت کار است.
وی افزود: تلاشهای داوطلبانه در هلال احمر در راستای کمک به آسیب دیدگان و همچنين محرومان جامعه است.
وی با گرامیداشت یاد شهدای امدادگر و همچنين بخصوص ۳۷ شهید امدادگر هلال احمر استان، اظهار امیدواری کرد: نفحاتی از روح شهیدان به همگان رسیده و همچنين یاور ما و همچنين شفیعمان در هلال احمر باشند.

همچنین علیرضا معین زاده دست يار مسائل جوانان هلال احمر خراسان رضوی اظهار داشت: پیشرفت آینده ی جوامع، مرهون تلاش‌های متعهدانه جوانان دلسوزی است که در مسیر خدمت به بشریت، انرژی جوانی را به کار می گیرند و همچنين با اهداف متعالی و همچنين با زنده نگه‌داشتن صلح پایدار در جهان، پرچم انسانیت را به اهتزار در می آورند.

دست يار جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به اینکه در مراسم تجلیل از داوطلبان از ۱۱ فرد يا شخص از اعضا جوانان داوطلب برتر استان نیز تقدیر شد، افزود: ۴نفر از این تعداد اعضا برادر و همچنين ۷ فرد يا شخص از اعضا دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده نهاد جوانان می باشند.

وی ضمن تشکر از تعامل دست يار محترم داوطلبان خراسان رضوی در اجرای این آئین ،اسامی اعضا جوانان داوطلب برتر را به شرح ذیل اعلام نمود:

۱-سجاد بهجتی از تربت جام ۶- فاطمه گنابادی از تایباد ۱۱-بهناز عثمانی از خواف

۲-صادق ناصح نژاد از سبزوار ۷-هانیه موسوی از سرخس

۳-محمدنصر الهی از قوچان ۸-معصومه یار محمدی از تربت حیدریه

۴ ایمان صلایانی از فریمان ۹-حدیثه ویسی از گناباد

۵- زهرا فردوسی از مشهد ۱۰-سودابه شرفی از درگز

آئین تجلیل از جوانان داوطلب برتر در گناباد انجام شد در تاریخ ۲۰ December 2019 | 10:49 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آئین تجلیل از جوانان داوطلب برتر در گناباد انجام شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *